www.sudzibas.lv 220.lv Vēlos atgūt telefonu!

www.220.lv - Vēlos atgūt telefonu!

Iesakiet, ko darīt!?
Vēlos tikt klāt savam telefonam, bet nevaru! Aizbraukt nevaru, zvanīju jau trīs reizes, lai atsūta man ar kurjeru, bet neviens neko nezinot! Kā tas var būt! Telefons cik man bija zināms visu laiku atradās pie viņiem, kamēr PTAC izskatīja un gaidīja atbildi no viņiem - ko viņi tā arī nesniedza!
ESMU TIK ĻOTI DUSMĪGA! Ar kā palīdzību man cīnīties!?

A Aigars Ļaksa 27.04.2018

Saita rakstiits ka ja liidz 15:00 buus noformeets pasutijums tad nakamaa diena kurjers atvedis pasutijumu.. Noformeeju, vis bij labi. pasutiju daavanu manaj mamaj jo bij sviniibas. Naakam dien man nav zvanijushi, neko nav rakstijushi, noleemu pats piezvanit, un man tur teica ka pasutijumu atvediis tik pirmdien a shodien bij piekdiena. visu naudu patereju uz pasutijumu, nezinu koo dariit. mamma palika bez daavanas. Skatos,lasu atsauksmes un viss tip taaa labi pii.. 220.lv ir Nr 1 Latvija...mmm. Karoche, nez, biezhi vinjiem taadas problemas vai nee. nez. bet noskanjojumu man sabojaaja konkreeti jo tas bij svariigi prieksh manis.. Visiem paldies. visu labu!