www.sudzibas.lv 220.lv Slikts serviss

220.lv - Slikts serviss

Gribu brīdināt visus- prece netiks piegādāta termiņā. Sūtījumu pasūtīju 19.02 preci kas nav atnācis norādītajā laikā 13.03. Es jau gaidu mēnesi. Pabrīdināts es tiku tikai pēc 3 dienām, kad jau kavēja. Atsūta info- mēs gaidām no piegādātāja- būs 22.03. Jūs tur d**** esat? Vēl divas nedēļas man jāgaida?! Es sen būtu tad citur pasūtījis, attieksme pret klientu nekāda, atsūta tik tekstu gaidām no piegādātāja. Tā nav mana problēma ka nevarējāt to izdarīt laicīgi! Es gaidu savu preci! Netaisos vēl gaidīt, kamēr Jūs paši maldināt ar piegādes laikiem! Pēc 22.03 atkal būs info- sorry gaidi vēl?

15.03.2024

Atbilde no interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 15.03.2024

Labdien!

Lai izskatītu Jūsu situāciju, lūdzam, precizēt pasūtījuma numuru, minot to šeit, vai iesūtot e-pastā: [email protected]

Ar cieņu, 220.lv

Papildināts Ansiiiiiis 15.03.2024

Es Jums jau rakstīju, uz manu neapmierināto ziņu nosūta kaut kādu bonusu 220 kontā. Man vajag savu preci, norādītajā laikā.

Atbilde no interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 15.03.2024

Labdien!
Diemžēl, bez pasūtījuma numura varam atbildēt tikai pēc situācijas būtības.
Pasūtījuma izpildes termiņš visdrīzāk tika pārlikts, jo piegādātājs noteiktajā laikā neveica preces piegādi uz mūsu noliktavu.
Ja pasūtījumu vairs nevariet ilgāk gaidīt, aicinām sazināties ar mūsu Klientu apkalpošanas centru un atcelt pasūtījumu.
Atvainojamies par sagādātājam neērtībām!
220.lv

es jau esmu uzrakstījis epastus 10! 27796203

Papildināts Ansiiiiiis 15.03.2024

Jūs iesakāt atcelt pasūtījumu kuru gaidu mēnesi, taisīt jaunu un gaidīt vēl mēnešus? Jūs tur draudzējaties ar galvu? Pārbaudiet un veiciet pasūtījuma piegādi! Man pie D kas tur ko laicīgi nav izpildījis.

F F65i 24.04.2024

Esmu nonācis līdzīgā situācijā. Ievilināja mani ar labu cenu un 6 dienu piegādi. Es pat atteicu CAPITAL, kuri man pirms apmaksas godīgi pazvanīja un brīdināja ka prece būs jāgaida 3 nedēljas jo prece (pēdējās vienības) atrodas Nīderlandes noliktavā. Nodomāju, kas ir tie pārdesmit EUR, kas CAPITAL lētāk, ņemšu 220 un saņemšu jau pēc 6 dienām. Rezultātā gaidu jau 3 nedēlju un nekā - tas pats stāsts, kas te rakstīts. Tostarp prece ļoti sezonāla, tagad pat zemākās cenas prece citur un tajā pašā 220 ir krietni, krietni- krietni dārgāka! Domāju, ka viņi gaida, kad es atsaukšu savu pasūtījumu pats, jo ir aplauzušies un nevar man piegādāt par to cenu vairs. Neticiet vinjiem - bet es kā muļķis droši varu turpināt gaidīt kamēr beigsies vasara.