www.sudzibas.lv 220.lv Serviss šausmas

220.lv - Serviss šausmas

Mobilais telefons 2 mēnešus jau garantijas remontā un vēl viņi nevar pateikt,kad būs gatavs!!!!Pēdēja iepirkšanās reize pie viņiem!!!Saņemt informāciju no viņiem par telefona neesamību var tikai zvanot viņiem,nevis kā sola viņi piezvanīšot.Gribētos uzzināt,kas tas par mistisku servisu tur ir,jo zūd ticamība gan 220.lv gan viņu mistiskajam servisam!

Atbilde no interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 27.12.2016

Labdien,

Lūdzam precizēt Jūsu pasūtījuma numuru, pēc kura mēs varēsim noskaidrot kādeļ Jums tik ilgi tiek sniegts servisa slēdziens.

Gaidīsim Jūsu atbildi.

Atbilde no interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 27.12.2016

Labdien,

Mēs atradām Jūsu pasūtījumu pēc vārda uzvārda,
Vispirms vēlamies atvainoties par Jums sagādātajām neērtībām,
Taču situācija remonta laiks ir ievilcies dēļ tā ka telefonam kuru Jūs nodevāt remontā, ir vajadzīgas detaļas kuras garantijas centrs šobrīd gaida. Par to kā norit Jūsu remonta lieta Jūs varat aplūkot Servisa centra mājaslapā www.mttc.lv ievadot sava tālruņa IMEI kodu. Esam sazinājusies ar klientu apkalpošanas komandu, ar Jums sazināsies tuvākajā laikā lai informētu par visām iespējām kuras varam Jums piedāvāt.

Latviešu tautas 27.12.2016

Это литовский интернет-магазин мутит воду!