www.sudzibas.lv 220.lv 220.lv sliktais serviss

220.lv - 220.lv sliktais serviss

Vēlējos izmantot "it kā"bezprocentu līzingu un piegādi kā visur sludina. Aizpildīt pieteikumu nav iespējams, jo rāda "kļūdas", kuras nav. Rakstīju uz viņu e-pastu - adresātam nav aizgājis meils. Velti tērēts laiks un vilšanās. Rākošā dienā zvanu. Darbinieki absolūti neienteresēti un nezinoši. neviens pat neatzvana.Visas problēmas tiekot risinātas 2 dienu laikā. Ha- kad akcija būs beigusies. Paldies, ceru nekad ar šo kantori nesaistīties.

G

G Gr 19.01.2017

priecājies ka nekas nesanāca.tu lasīji vispār citas sūdzības?
Tu paņemtu kādu preci kredītā,bet viņa tev pēc nedēļas salauztos.Piemēram kaut kas atkrita vai vienkārši neslēgtos iekšā.Tu aiznestu uz to garantijas remontu,bet tev atnāktu atbilde katā ir tava vaina ka nestrādā un neko viņi neremontēs.Beigās nestrādājošā ierīce +tev jāmaksā par viņu vēl ilgu laiku.