www.sudzibas.lv 1a.lv Neuzticams un negodīgs interneta veikals

1a.lv - Neuzticams un negodīgs interneta veikals

Ļoti negodprātīgs un neuzticams internet veikals. Pasūtīju bērnam velosipēdu kā dzimšanas dienas dāvanu. Pēc četrām (!!!) dienām saņēmu zvanu, ka tāda velosipēda nemaz nav. Vienīgais ko piedāvāja - varot atgriezt naudu. Es nevienam nekad un nekādos apstākļos nerekomendēju šeit iepirkties. Izvēlaties citus internetveikalus, kas ne tikai spēj pievilināt pircējus ar skaļām reklāmām, bet spēj arī piegādāt solīto preci.

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 02.05.2016

Sveiki, ļoti atvainojamies par radušos situāciju. Diemžēl tikai šodien saņēmām no vairumtirgotāja informāciju, ka Jūsu pasūtītā prece ir beigusies noliktavā un vairs nav pieejama, Jūs par to informējām telefoniski. Vēlreiz atvainojamies par sagādātām neērtībām.

E

T Tong Po 02.05.2016

Aizej ar bērnu uz normālu velo veikalu un iedod tam sīkajam to prieku pašam izvēlēties savu jauno braucamrīku! :)

T TeiksmaM 03.05.2016

Esmu vairākas reizes iepirkusies un nav bijusi vilšanās.

I Ivpircejs 03.05.2016

Tak pārbaudi vai prece ir vispār uz vietas nevis naivi maksā Internet veikalā, jo rakstīts redz kā viņiem viss ir.. Man normālos apstākļos ja kaut kas nepieciešams vienmēr nākas zvanīt ka minimums kādiem 7-8 veikaliem, kamēr tiešām viņi var apstiprināt ka tāda prece ir pieejama.