www.sudzibas.lv 1a.lv Slikts serviss, mēneša laikā nepiegādā preci

Atrisināta1a.lv - Slikts serviss, mēneša laikā nepiegādā preci

Pasūtīju preci laicīgi uz ziemās svētkiem 25. Novembrī. Rādījās ka saņemšu 7decembrī. 8 dec nekas netika atsūtīts tāpēc izlēmu rakstīt epastu kur sūtījums. Atbildēja ka ir ienācis viņiem noliktavā un nākošo nedēļu dabūšu. Protams līdz nākošās nedēļas beigām neko tā arī nedabūju tāpēc 15dec rakstīju vēlvienu reizi epastu un kuru šoreiz man atbildēja to, ka prece vispār nemaz nav izsūtīta no pārdevēja! Un nemaz nezinot kad es dabūšu savu preci. Skaisti viens atbild ka ir jau noliktavā otrs ka nav nemaz izsūtīts. Kā redzat attēlos tāda mani sazināsies par jauno piegādes laiku bet ir jau 18.12.2023 un nekas nav noskaidrots. Un viņu mājas lapā rādās vēljoprojām 7dec. Ceļā no pārdevēja. Noteikti vairāk viņiem nerakstīšu epastus un vienkārši atcelšu sūtījumu. Un nezinu vai vēl iepirkšos 1a.lv

18.12.2023

Sūdzība veiksmīgi atrisināta sasliks00 18.12.2023

Atnāca paziņojums ka preci saņemšu 9 janvārī. Tad jau redzēs vai saņems arī tad. Nezinu vai vēl iepirkšos 1a.lv paldies par izbojātu ziemassvētku dāvanu!