www.sudzibas.lv 1a.lv Krāpšana

1a.lv - Krāpšana

Visam precēm piegādēs datums ir rītdiena, bet tad pēkšņi viss izmainās un rit vairs nav. Tā nav pirma reize, bet ikdiena. Visu laiku viens un tas pats.

Mantu apraksti ari neprecīzi, visur tik kļūdas. Datoram vajag atminu, bet parādās kādas operatoru atminas: d

14.09.2021

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 20.09.2021

Labdien,
Diemžēl tehnisku iemeslu dēļ mājaslapā neuzrādījās korekti plānotās piegādes datumi, uz doto brīdi kļūda ir novērsta.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām, darīsim visu iespējamo, lai šādas kļūdas nākotnē neatkārtotos.
Ceram uz Jūsu sapratni un pozitīvu sadarbību nākotnē.

Z

Joe Rogans👽 15.09.2021

Izskatās tev vajadzīgs Cietais disks SSD vai HDD. Bildes kreisajā augšējā stūrī var atrast. Bet nu ja neko no datora komponentēm nesaprot, tad labāk pajautāt kādam ekspertam, jo ne visas detaļas der katram datoram.