www.sudzibas.lv 1a.lv Maldina par preces esamību

1a.lv - Maldina par preces esamību

Interneta veikals 1a kārtējo reizi pieviļ. Šoreiz tiek piedāvāta ļoti sakarīga prece par ārkārtīgi vilinošu cenu, tomēr izrādās ir āķis. Šī prece nav pieejama un turpina saglabāt savu nepieejamo statusu.Stāsts tāds, ka pārstāja adekvāti strādāt vecā darba mašīna – laptops. Nokalpojis ilgu laiku. Nolēmu investēt pienācīgam rīkam, kas atbilstu mūsdienu tehnoloģiskajai attīstībai un tik ātri nepaliktu vecs. Izvēlējos Lenovo Y50-70 sērijas modeli. Konkrētais pasūtījums visai sālīts – 719EUR. Taču lētākais starp visiem piedāvājumiem. Veselu 20% atlaide. Tak jāņem!Pasūtīju to 24.04. Redzēju, ka sola būt noliktavā 08.05. Visai ilgi, bet nekas. Jāsāk strādāt vēl pēc nedēļas. Taču, kad pienāca ilgi gaidītais datums, pēkšņi piegādes datums mainījās uz 11.05 (pa vidu brīvdienas). Nu, nekas. Pacietība audzē rozes. Vēl jau gluži nevajag. Diemžēl šis datums turpināja mainīties, katru dienu solot preces ienākšanu nākamajā dienā. Es katru reizi saņēmu ziņu, ka man palīdzēs izvēlēties alternatīvu, ja šis datums mani neapmierina. Protams, izmantoju izdevību. Pat ar iniciatīvu rakstīju 1a servisam, piedāvājot alternatīvu par identisku preci, kura atšķiras tikai ar programmatūru. Tā kā tā nav pieskrūvēta manta, visai vienkārši pārvietojama, maināma. Uz to es saņēmu atbildi, ka tas esot pilnīgs absurds. Okei, saprotu, politika ar piegādātājiem. Taču alternatīvas vai atlīdzinājums par gaidīšanu netika sagaidīts. Piedāvāja tikai pagaidīt, sūtīt citu preci, vai prasīt atpakaļ naudu. Nu, būdams optimists, pagaidīju vēl dieniņu, tomēr vai kas mainījās? Nē! Tikai turpināja atkārtoties. Zvanīju, prasīju vai ir kāds risinājums manai problēmai. Man teica, lai rakstu e-pastu, jo atlaides pa telefonu nepiešķirot. (studentam naudiņas ir tik, cik ir. Nevar divreiz vairāk maksāt par preci, kas ir teju vienlīdz vērta, bet bez atlaides). Cerēju, ka beidzot būs risinājums, taču uzzināju tikai to, ka Lenovo Y50-70 sēriju modeļiem (VISIEM) jau ir piemērota MAKSIMĀLĀ atlaide. Šīs atbildes es saņēmu visai veikli, taču prasot reālu situācijas risinājumu nākas aizvien gaidīt. Skumji. Vainu noveļam uz piegādātājiem, lai arī mierīgi varētu risināt situāciju ar alternatīvām, kas ir pieejamas, taču nē, tikai tiek tērēts mans laiks. Es ticu, ka 1a ir atbildīgs un uz klientu orientēts uzņēmums, kas spēj risināt situācijas. Diemžēl līdz šim tas ir bijis tikai ar pacietīgu bakstīšanu publiskajā telpā. Es tiešām vēlētos, lai nevajadzētu aiziet tik tālu un darbiniekiem būtu pašsaprotami, ka vajag reāli risināt situāciju, nevis tikai atmesties ar attaisnojumiem. Jo nu, melos pieķert ir viegli.Viens darbinieks saka, ka ir kāds oficiāls Lenovo piegādātājs. Cits aizbildinās, ka esot vairāki piegādātāji, viss tik šausmīgi sarežģīti. Bet varbūt preces vispār nav? Kāda velna pēc notiek patērētāju maldināšana, piedāvājot nepieejamu preci, turklāt uzliekot tai vislielāko atlaidi starp piedāvātajiem modeļiem. Tomēr pieņemamu cenu piedāvāt pieejamai precei nez kāpēc nevar. Taču maldināšana izpaužas vairākos līmeņos. To var novērot kaut vai man interesējošā modeļa versiju vidū. Pamata cenas variē vēl krasāk, nekā piedāvātās dižās atlaides. Jo lielāka atlaide, jo uzskrūvētāka cena. Jo dators ar 4k monitoru noteikti ir par 100 eur lētāks, nekā tādu pašu dzelžu komplektācija ar full HD ekrānu. Ir neliels absurds, ne? Tā nu es sēžu un gaidu atbildi. Samaksājis, pievilts un ar mazām cerībām sākt produktīvu nākamo darba nedēļu.

R

Latviešu tautas 14.05.2015

Un kur Js redzējat4K monitoru? Rakstits ir daudz, bet no ta neko nevar saprast!
11.05 nav noutbuks atvsts? Lai atgriež naudu vai piedava citu ar tājā pāšā dienā līdz 17.00! UN VISS!

Latviešu tautas 14.05.2015

Lenovo IdeaPad Z50-70 - alternatīva! http://www.1a.lv/datortehnika/portativiedatori/lenovo_ideapad_z5070
645 eiro: ar starpības kompensāciju 74 eiro+ 10 % par maldināšanu 71 eiro! Lai piegāda kaut 19 maijā un atgriež 145 eiro!

Latviešu tautas 14.05.2015

Es tikai vienu nesapratu: priekškam Jūms dators ar operativo atmiņu 8 GB, tik jaudigu videokarti un cieto disku 1 TB? Jūs nodarbojaties ar videospēlem?

S scelina 14.05.2015

Šī taču ir galvenā sūdzība par 1a, cik te skatās. Šamie sola, ka būs nākamajā dienā, būs rīt, būs tūlīt, bet nedēļu vēlāk tāds pats meldiņš. Un viens darbinieks saka, ka piegādātāji atsūtīs rīt, cits darbinieks saka, ka viņiem jau ir noliktavā, trešais vēl pateiks, ka jau ved, izbrīvējiet brīvu dienu!

Un galvenais, ka viņi nekad nav vainīgi, nekādas kompensācijas vai risinājumus nepiedāvā, klients var sēdēt līdz pastardienai.

Ja viņi tev 20 dienas jau gādā viņu, varbūt ar kājām no Ķīnas nes...? Tas gan būtu "labs" serviss, nevis klientu maldināšana.

V Vārds Uzvārds 14.05.2015

Ieteiktu Tev reģistrēties boot.lv vai eoz.lv portālos un apvaicāties, vai kāds netirgo Dell, Lenovo datorus ar garantijām, liekas boot.lv forumā DJWoX tirgo par labām naudām, labus Dell portatīvos ar visām garantijām.

Par 1a.lv aizmirsti, viņiem ar garantijām ir problēmas, palasi atsauksmes šeit un arī salidzini.lv lapā.
Tur gan, kad viņiem ieliek 1, tad uzreiz ir klāt komentārs un ierosinājums nodzēst slikto atsauksmi.
Cenšas izlikties par labākiem nekā ir patiesībā.

Veiksmi datora meklējumos.

1a.lv Pārstāvja atbilde 15.05.2015

Labdien! Sazinājāmies ar Jums čatā un sarunājām par tālāko rīcību saistībā ar Jūsu pasūtījumu. Informēsim Jūs e-pastā, tiklīdz būs zināma kāda informācija par šo datora modeli. Vēlreiz atvainojamies par sagādātām neērtībām un ceram uz Jūsu sapratni.