www.sudzibas.lv Zuma Slikts serviss

Zuma.lv - Slikts serviss

Zuma. lv briesmīgākais interneta veikals, kurs vien ir trāpījies mana ceļa. . Pasūtīju gludekli, piegāde bija rakstīta 1 diena, pagāja jau 14 dienas un gludeklis vel joprojām nav, bij paredzēts ka dāvanu un nu ir pienākusi dzimšanas diena un viss sabojāts, sazvanīt viņus vispār nevaru visas sitas dienas bombardēju ar zvaniem vienkarši necel klausuli. Rakstu epastus atbildes nav nekādas. Briesmas esmu šausmīgi vīlusies. Tad kad beidzot sazvanījos man atbild ka var izsūtīt tikai nākamajā diena, bet to pašu man teica kad pasūtīju. Uz maniem jautājumiem kāpēc netiek atbildēts uz e pastu un netiek celts telefons atbild. Ka tīko tika pie datora. . . 14 dienas tas nav 2 h. . . Vienkārši briesmīgs kantoris netiek gala ar saviem pienākumiem un vel rupji atbild pa telefonu. . Apsolīja pārskaitīt naudu atpakaļ un nometa klausuli. . . Loti rupja sieviete, nepatīkami iepirkties tāda iveikala. Cerams ka naudu atsutis pilna apmēra. . Jo par piegādi ari tika maksāts.