Zobārstniecības klīnika ?NovaDent?, Stabu 52

Zobārstniecības klīnika ?NovaDent?, Stabu 52, kas agraak bija Stabu 56. Jaa-cenas tieshaam ir loti zemas, tacu ari kvalitaate ir atbilstosha! Man apskatija , viena veca zobaarste-krieviete-zobus, atrada vienaa caurumu. Mazins caurumins-ta vina teica! Bet laboja kadas 40 min. Tas veel nekas-tachu vina to zobu, kad puleeja,sabojaaja- noviilejaa apmeram 2-3mm no zoba!!!! Tagad man viens priekshzobs ir iisaaks nekaa otrs. To var izlabot-tachu fakti paliek: par zemu cenu>zema kvalitaate> sabojaati zobi un gariigais! Neejiet pie tiem debilajiem zobaarstiem, kuri sabojaas jusu zobus!

T ttt 19.11.2006

Sagribējās par mazu naudu lielu baudu?Skopais maksā divreiz;)

K kjhg 24.11.2006

Nu tad stulbā kuce brauc uz Dzirciema ielu pie speciem, nevis te lecies.Atradušies gudrie pacienti!Riebjas!

W wdswa 02.12.2006

Jaa- pacientiem jaabut stulbiem, tikai zobarsts zin, cik cilvekam ir zobu!

M masha 07.12.2006

"NovaDent"ā ļoti labs ir dakteris Mošaks- strādā perfekti un akurāti! Ļoti jēdzīgs ārsts!

P pokupat 28.10.2019

Mošak slikts arsts

S s 10.12.2006

Kātad, ja jau pacienti grib izlikties gudrāki par ārstiem, varbūt paši sev labosiet zobus?Jeb varbūt iesiet paši mācīties par zobārstiem?Viegli mācīties nav.

W wad 21.02.2007

Ko tu tur dirs, ko zobus mutee var sakaitiit tikai zobarasts, idin??!!

A adf 21.02.2007

Nova Dent-tizlaako zobaarstu straadashanas vieta!!!

L lkjh 20.03.2007

Jā, tikai pacienti gan balti un pūkaini.......

S sdad 13.04.2007

Tos aarstus vajag likvideet!

S slienis 26.02.2009

ar zobu skaitiishanu mutee nez vai kaads tiks izaarsteets! :) nepuudeejiet zobus, oraalaas cuucinjas- un nebuus jaasuudzaas:)

K Ksenija 02.04.2009

Gadījumā, ja ir pretenzijas pret kādu konkrētu zobārstu, jāraksta uzvārdu, nevis kritizēt visu klīniku!!!

. ....kl 02.04.2009

Labāk izraut visus zobus un ielikt protēzes :D:D:D:D

Z Zaiga 24.09.2010

Vīram izrāva tur lielo-pēdējo zobu. Tas, ka vajadzēja iet vairākas reizes, jo narkoze nedarbojās (tikai 3šajā reizē izdomāja, ka vajag kaut ko citu tur spricēt) ir viens! Bet - kad otrajā dienā pēc raušanas joprojām riktīgi tecēja asinis un mēs aizbraucām uz diennakts zobuārstniecību Dzirciemā, turienes speciālisti brīnījās, ka zobuārsts tik lielu rētu nav aizšuvuši.
Jāsaka, ka attieksme bija ok, bet profesionāli ļoti vāji. Vairs uz turieni neiesim.

R RihardsPutiķis 04.02.2011

Labdien, cien. Zaiga!

Paldies par Jūsu atsauksmi. Novadent zobārstniecības klīnika nožēlo, ka zobārsta veiktās manipulācijas radīja Jums diskomfortu. Diemžēl astotā zoba ekstrakcija ir sarežģīta operācija, kuras iznākums, kā arī sadzīšanas laika garums, ir atkarīgs no daudziem faktoriem, ieskaitot konkrēta pacienta vecumu, sāpju slieksni, jūtīgumu pret medikamentiem, asins rādītājus, organisma individuālās pretestības spējas, kā arī žokļa uzbūvi, zoba stāvokli, saknes garumu u.c. Tāpēc ne vienmēr ir iespējams pilnīgi precīzi prognozēt atveseļošanas perioda gaitu, un var gadīties, ka papildus manipulācijas, kas sākuma nebija vajadzīgas, var kļūt par nepieciešamiem vēlāk.
Esam priecīgi dzirdēt, ka klīnikā Jums tika sniegta Jūsu gadījumā nepieciešama pēcoperācijas palīdzība, kā arī to, ka neskatoties uz operācijas sarežģījumiem, Novadent personāla attieksme ir bijusi atbilstošā līmenī.
Novadent zobārstniecības klīniku administrācija būs pateicīga par katru mūsu klienta viedokli. E-pasts: [slēpt]@astradent.lv

P pokupat 28.10.2019

Mošaks slikts arsts.