zip.lv iepercies.com - krāpšana

zip.lv sludinājumā pie autora- iepercies.com - pasūtīju divus mēnešus atpakaļ kleitu, kuru neesmu saņēmusi un naudu arī neatdod. Uz maniem e- pastiem atbild reti, kuros ir aizbildināšanās, ka kleita atnākusi sabojāta, sola atdot naudu, bet nekā tamlīdzīga, vairākkārtīgi prasot manu kontu. Naudu par kleitu sūtīju uz Andra Neilanda kontu Citadeles bankā. Tas ir krāpnieks vislielākais!!!

G greeenx 29.06.2013

nevajag jau veikt priekshatmaksu

M maijamaija 25.07.2013

Jau pirms kāda laika jautājām lai atsūtiet konta nr., uz kuru veikt atmaksu, diemžēl nesaņēmām atbildi, lūdzu atsūtiet rekvizītus un saņemsiet naudiņu atpakaļ!

J julija-35 05.08.2014

Pie autora- iepercies.com - pasūtīju divus mēnešus atpakaļ kleitu, kuru tā arī neesmu saņēmusi un naudu arī neatdod. Uz maniem e- pastiem atbildēja reti, kuros bija aizbildināšanās, ka kleitai drīzumā ir jābūt, bet tagad vispār neatbild, pilnīgs klusums no viņiem. Naudu par kleitu sūtīju uz Andra Neilanda kontu.Aicinu vēlreiz kārtīgi apdomāties pirms pasūtat.

A Agucis12345 01.09.2014

Pilnigi piekritu parejiem.Savu kleitu gaidu jau no maija menesa.Ne kleitas, ne naudas.Protams kleita man bija svariga, jo pasutita ipasam gadijumam.No tadiem krapniekiem radas papildus izdevumu un uztraukums, jo nacas kleitu pedeja bridi meklet veikalos.

A adelaido 12.01.2015

Iepercies.com ir pilnīga krāpniecības iestāde. Pasūtīju zābakus decembra sākumā. Prece nav saņemta, nauda nav pārskaitīta. Neuzticieties! Atbildēs uz e-pastiemir standarta frāzes. "Mēs sazināsimies ar jums, cik ātri vien iespējams."

K kurkulis29 07.03.2016

iepercies.com tik tiešām ir neģēļu un krāpnieku kantoris,pasūtīju preces 2016 gada 9 janvārī,bet no precēm ne ziņu,ne miņu,uz e-pastiem vispār neatbild,nu lai veicas Andrim Neilandam,uz citu naudu,laimīgs nekļūsi.

Ja vispar tāds eksiste!

D dadzīte 03.10.2016

Vairākkārt sūtīju jautājumus par pasūtījuma piegādi, bet nesaņēmu atbildes.
Būs jāgriežās Bez Tabu, lai noskaidrotu Andra Neilanda personību un kompānijas likumību.
Helēna

S svetlana sūna 10.10.2016

Es ari iekrītu pamatīgi! Septembrī pasutīju mēteli un joprojam--ne naudas,ne preces! Iešu uz policiju ar iesniegumu.Lai vienreiz ,,paņem pie dziesmas!KRĀPNIEKI!

S svetlana sūna 10.10.2016

Un vel ...Uz e-pastas vēstulem---klusums,nav pat kontaktu tālruņa.Prasīšu ari moralu kompensaciju.Lai tikai maksa,vi;ni ir bagati uz musu rēķinā

D dadzīte 10.10.2016

VAJADZĒTU VISIEM APKRĀPTIEM SAZINĀTIES UN APVIENOTIES ,-GRIEZTIES AR IESNIEGUMIEM POLICIJĀ , BEZ TABU UN NOSKAIDTROT ŠO KRĀPNIEKU KOMPĀNIJAS PERSONAS UN TO LIKUMĪGO DARBOŠANOS.
MANS TEL. 26807021

D dadzīte 10.10.2016

Vajadzētu visiem apkrāptajiem apvienoties un griezties policijā, Bez Tabu ,lai noskaidrotu šo krāpnieku personības un likumīgo darbību.

A Anastasija50 11.11.2016

Andra Neilanda krāpnieku kantoris pilnīgi noteikti saucams pie kriminālatbildības! Tajā notiek nekaunīga iedzīvošanās uz godprātīgu cilvēku rēķina!! Ne preces, ne naudas atgriešanas!!!

A Anastasija50 12.11.2016

Pasūtīju izvēlēto preci, saņēmu priekšapmaksas rēķinu, nosūtīju naudu uz pašnodarbinātā Andra Neilanda "Citadeles" bankas kontu- LV57PARX0013490900005, Diemžēl veltīgi izgaidījos gan preci, gan naudas atgriešanu. Piezvanīt nevar, uz e- pastiem nav atbildes. Dīvaini, ka mūsu valstī gadiem ilgi var pastāvēt šāds krāpnieku kantoris. Turklāt ar plašu un spožu reklāmu internetā!

Labdien!
Zvanīju Ogres policijai, kur teica, lai rakstiski ar parakstu sūta vēstules. Adresēt:
LV-5001
Lūdzu rakstīt visiem, jo tad būs rezultāts.Var griezties arī personīgi ar iesniegumu.
0 0 Atbildēt Padalities

D dadzīte 12.11.2016

Zvanīju uz Ikškiles pasta nodaļu un jautāju par norādīto Andra Neilanda adresi Birzes iela 33-1, Ikšķile,-tur apstiprināja, ka tāds Neilands tur esot.Visiem jāapvienojas un jāraksta uz Bez Tabu, tur drīzāk noskaidros.
UZRAKSTĪJU VĒSTULI NEILANDAM,-atbildes nav. Pirmdien zvanīšu Ikšķiles pašvaldībai, jo šī adrese ir arī Ikšķiles pasvaldībai. Tel. 26807021

A Anastasija50 12.11.2016

Neapšaubāmi, mums jāapvieno visi spēki un jāpieprasa atbildība no šī krāpnieku "kantora"! Šāds" monstrs" mūsu valstī nedrīkst pastāvēt!!

A Anastasija50 13.11.2016

Internetā parādījies vēl viens viltus veikals ar nosaukumu"Veni, vidi, viči"! Rokraksts līdzīgs krāpnieku kantorim "Iepērcies.com." Ļoti iespējama saistība!!

D dadzīte 14.11.2016

Lūdzu visiem apkrāptajiem ziņot Ogres novada policijai. Ziņoju par šo afēristu VID UN SAIMNIECISKĀS NODARBINĀTĪBAS DIENESTAM.

A Anastasija50 16.11.2016

Noskaidroju, ka galvenais krāpnieks Andris Neilands jau krietnu laiku pārsvarā uzturoties Īrijā. Ik pa brīdim Latvijā gan parādoties. Vairākkārt redzēts Ogrē. Patīkot lepni dzīvot

A Anastasija50 15.11.2016

Neapšaubāmi, blēži steidzami nododami policijai! Nedrīkst turpināties iedzīvošanās uz godīgu cilvēku rēķina!!

Da dadzīte 3 min atpakaļ

0 0 Atbildēt Padalities

A Anastasija50 15.11.2016

Paldies par informāciju! Pilnīgi noteikti rakstīšu policijai. Blēžiem jāatbild par naudas izkrāpšanu, un " kantoris" jāslēdz!

D dadzīte 28.11.2016

Beidzot nauda tika kontā ieskaitīta,-pēc tam, kad uzrakstīju iesniegumu Ogres policijā, uzrādot visus bankas kontus.

V Vita44 22.11.2016

Šķiet, policija sākusi rīkoties un slēgusi abus interneta krāpnieku kantorus" Iepercies.com" un Veni, vidi, vici". Vismaz izbeigsies nekaunīgā cilvēku apzagšana

D dadzīte 22.11.2016

Aizsūtīju Ogres policijai vēstuli,- gaidu atbildi. Facebook -ā atradu Andri Neilandu, uzturas gan Īrijā, gan Anglijā. Uzrakstīju viņam vēstuli,-pēc tam mani nobloķēja.

W w.i.s 14.03.2017

Lūdzu jūsu lolojums.

Un kāpēc tiek apsaubīta darbība venividivici.lv - vienmēr ir atgriesta nauda, ja ir bijušas kādas problēmas ar piegādi, un ja prece ir kavējusies viņa vienmēr ir aizgājusi jebkurā gadījumā pie sava jaunā saimnieka. Tāpēc nevajag bojāt citiem slavu jo jums redz nepaveicās. Priekš tam ir telefons. Plus ja redziet ka ir pilns internets unviesu grāmata ar sūdzībām, kāpēc vispār sūtīt pie iepercies.com - tas ir vienkārši debīlisms. Un par venividivici.lv atsūtiet man kaut vienu neatgriestu rēķinu vai nesaņemto preci. Pirms apvainojiet un aizvainojiet šo nosaukumu - °jo tādā gadījumā man ir jāgriežas policijā par neslavas celšanu.

Tāpēc lūgums ir izdzēst komentāru kur esiet pieminējusi venividivici.lv vai arī es griezīšos policijā. Ja lapa būtu krāpniecība tad viņa tikti izdzēsta no dr.lv tieši tā kā izdzēsa iepērcies.com

B Baiba Lūkina 24.11.2016

Arī es iekritu uz šo interneta lapas monstru iepercies.com. Pasūtiju kāzu kleitu. Gribējās ko savādāku,ne baltu. Labi,ka laicīgi to dariju,jo kleitu,protams,nesaņēmu. Būtu sūtijusi vēlāk,uz savām kāzām varētu džinsos iet.

D dadzīte 28.11.2016