www.sudzibas.lv Z/s Penci Krāpšana negativa, attieksme

Z/s Penci - Krāpšana negativa, attieksme

Šis saimnieks nepilda solījumus neizmaksā visu algu un slimības lapas, darba laiks līguma no 08 līdz 17 00 bet reāli līdz 18 00 un ilgāk. Dienas kad kraujas mašīnas pat līdz 22 00. Attieksme pret cilvēkiem ne īpaši laba, var nolamāt ne par ko vienkārši tāpēc ka viņam slikts garīgais. Ja vienu dienu atprasijas tad jāatstrādā sestdienu, vai nedabūt avansu es personīgi salauzu roku aizgāju uz slimības lapas nesaņemu ne slimības lapas naudu ne palikušos algu. Saka ari ja gadījuma netiekat uz darbu kautkada iemesla deļ zvanat. Pazvanu saka tu drošvien dzer kautgan nedzeru un nepipeju. Uz jautājumu par naudu viņš man draudēja ar fizisku izreikinašanos. Lūgums cilvēkiem tukuma lai netrapas viņa viltīgajiem stāstiem. Viņu sauc maris kecis viņas numurs 29190069.

O oskars no jaunannas 21.04.2017

vai milo cilvek es ar esu stradajis zemnieku saimniecibas un varijants tads pats

S saimnieks 2 19.06.2017

Banka Citadele. Regulāri tiek meklēti darbinieki,bet,kamēr bankā atsēdēs Tētiņa,tikmēr nekas nemainīsies. Kā var no darbiniekiem prasīt "saimnieka attieksmi", ja pati tajā pašā laikā uz darbu nāk un iet kad grib, darba laikā regulāri tiek sēdēts sēdēts SPA procedūrās, pēc viņas iegribā, tiek atlaisti darbinieki, vadītāji. Attieskme no viņas graujoša. Cik saprotu no kolēģiem,citu cilvēku ieteikumus,viedokli viņa pēc tam pasniedz kā savējo,lai valde redz kā viņa "strādā un domā par bankas izaugsmi". Pačekojiet viņas e-pastu, tad sapratīsiet to ,cik tā blondā galva ir tukša,jo, reāli nevienu sakarīgu teikumu viņa nav spējīga uzrakstīt.