www.sudzibas.lv Yesmobile.lv mobilais telefons

Yesmobile.lv - mobilais telefons

Gribas padalities pieredze par LV internetveikaliem, saja gadijumaa konkreti yesmobile.lv!kad noformeju pasutijumu, neviens nesazinajas ar mani, lai sarunatu par apmaksas un piegades kartibu.Velak man pasai, sazinoties ar firmu, un faktiski "izludzot" viniem atsutit rekinu apmaksai, tika veikts pasutijums!Mobila telefona sanemsanas dienaa, ceramaa SAMSUNG S5260 STAR II, es sanemu loti lidzigu, bet letaku Samsung s5230 modeli!Uz maniem jautajumiem, zvanot firmai, man visu laiku atbildeja-velak sazinasimies ar jums!Taa noteikti bija rugta pieredze ar iepirkumiem internetveikalos LV!Vai tiesham darbinieki nelasa pasutijumu, vai ir nedzirdigie?vai tada neuzmaniba ir ienesigs, krapniecisks bizness, kad maksa vairak un par noteiktu modeli, bet atved letaku un cita modela?Esiet verigi un uzmanigi iesaistoties darijumos ar internetveikaliem, jo liels cels vel ir merojams lidz apzinai, kas ir cienja pret klientu...

Ai

So Sofija 20.12.2011

Attieksme no darbinieku puses bija ļoti nevērīga. Pēc pasūtījuma noformēšanas operators nepiezvanīja, lai arī saņemtajā emailā bija skaidri un gaiši rakstīts, ka operatoram jāpiezvana, lai vienotos par apmaksas veidu un laiku.

Se SERGEJS 31.01.2012

Mani gan ātri apkalpoja, bez jebkādas reģistrācijas. Sazvanījos, pajautāju, atnācu. Aizņema ap 2 st.

Yesmobile.lv 22.11.2012

Cienijamie klienti! Mums katrs klients ir dargs, priekš katram klientam īpaša apkalpošana. Mums ir jauna priekšniecība un viss kolektīvs ir jauns. Mēs ļoti cenšamies lai Jums viss iepatikas.