www.sudzibas.lv www.slud.lv Nav norādīts kā sazināties ar šo mājas lapu

www.slud.lv - Nav norādīts kā sazināties ar šo mājas lapu

Vēlētos uzzināt kā varētu sazināties ar sludinājumu portāla www.slud.lv veidotājiem, jo kāds ļaunprātīgi ir izmantojis manu telefona numuru un izveidojis sludinājumu.

Z

а Александр 28.02.2010

хитро спрятали, но нашёл:

Kontaktinformācija.

E-mails: [slēpt]@tanks.lv

Mob. +371 26312305 - Valērijs

Fakss +371 67876966

V viktors 30.07.2010

Izgatavo pēc pasūtījuma guļbūves pirtis, dārza mēbeles un citus koka izstrādājumus.

V vuks 23.03.2011

chau visiem-suti so vestuli pa visu pasauli un sanem savu naudu!.
Ieraudzīju sludinājumu pavisam nejauši, Lasot rakstu, kurā bija teikts, ka var nopelnīt vairākus tūkstošus neilga laikā, ieguldot tikai 5 eiro, padomāju, ka tā ir kārtējā muļķu ķeršanas akcija, bet tomēr nolēmu to izlasīt līdz galam un uzzināt, ko man piedāvā: tur bija teikts, ka jānosūta pa 50centiem 10 Interneta-maciņu īpašniekiem, kas tiks norādīti zemāk. Pēc tam jāizsvītro sarakstā pirmais maciņa epasts, jāpārceļ visi epasti pa vienam uz augšu (2. nonāk 1. vietā, 3. nonāk 2. vietā utt.), rezultātā atbrīvojas desmitā rindiņa, kurā jums jāieraksta savs Interneta maciņa e-pasts.
Tad jūs šo sludinājumu, tikai nu jau ar JŪSU E-PASTU desmitajā rindiņā, izvietojiet kādos 200 dažādos forumos. Nekādu blēdību. Nu, tad es padomāju, ka principā jau neko zaudēt nevaru kā tikai tos 5 Eiro, un nolēmu pamēģināt. Atvēru savu Interneta maciņu, pārskaitīju visiem akcijas dalībniekiem pa 50centiem un sāku izvietot šo sludinājumu dažādos forumos un sludinājumu vietnēs. 3 dienu laikā piereģistrējos vairāk nekā 100 biznesa forumos un bezmaksas sludinājumu vietnēs. Pagāja nedēļa, ieskatos savā Interneta maciņā, un ko domājat??? Ienākumu nekādu! Te nu bija, domāju, iekritu kā tāds muļķis.. Un pārtraucu šo nodarbošanos, tā arī neizvietojot sludinājumu 200 forumos.. Vēl pēc pāris nedēļām ieskatījos savā Interneta maciņā, skatos – viens ieskaitījis man 50 centus. Jā, pie sevis nodomāju, visas lietas notiek, nejauši atradies vēl viens naivais… Vēl pēc divām nedēļām tomēr vēlreiz atvēru savu Interneta maciņu, bet tur jau ap 20 Eiro bija ieskaitīti. No kurienes? Nav skaidrs.. Un pēc viena mēneša sākās pats interesantākais – manā maciņā KATRU DIENU sāka ienākt nauda, un vēl pēc 2 nedēļām man kontā bija jau vairāk nekā 500 eiro, .Tad es savu sludinājumu nopublicēju vēl vairāk nekā 150 forumos. Rezultāts bija pārsteidzošs! Kopumā 2 mēnešu laikā es saņēmu 2483 eiro! Un tagad nauda ienāk katru dienu, ik pa 15 minūtēm manā kontā tiek ieskaitīti 50 centiem.
tatad:
1. Solis – reģistrēties paypal.com
2. Solis – Naudas pārsūtīšana.
3. Solis --uz katru no šiem e-pastiem naudas pārsūtīšanas sadaļā jāpārsūta pa 50 centiem secībā no 1. līdz 10. Galvenais nejaukt secību, savādāk visa ķēdē tiks pārrauta un sistēma nenostrādās, tāpēc esiet uzmanīgi un labāk ievadiet e-pastus ar roku. E-pasti ir sekojoši:

1. [slēpt]@gmail.com
8. [slēpt]@yahoo.co.uk
9. [slēpt]@inbox.lv
10. [slēpt]@inbox.lv

Uzmanību svarīgs mirklis!!!
Pārsūtot 50 centus katram maciņam tas ir jādara sekojošā veidā.
Izvēloties “Send money” pie pārsūtīšanas veida kur rakstīts “Purchase” (zemāk būs goods, ebay items un services) jāpārslēdz uz “Personal” sadaļu (tad būs rakstīts Gifts, living expense, payment owed un other) ir jāizvēlas GIFT. Tad netiks ņemta nekāda komisija Jums un saņēmējam. Esiet uzmanīgi.
4.Solis
Izveidojiet līdzīgu vestuli ka si, kā arī varat arī nokopēt manējo un saglabāt(txt formātā vai kā jums ērtāk). Kopētajā tekstā izdzēsiet no maciņu saraksta PIRMO(AUGŠĒJO ) maciņa epastu un pārvietojiet 2.maciņu pirmajā vietā, kuru jūs izdzēsāt, 3.maciņu otrajā vietā, 4.maciņu trešajā, 5.maciņu ceturtajā, 6.maciņu piektajā, 7.maciņu sestajā, 8.maciņu septītajā, 9.maciņu astotajā, 10. maciņu devītajā, bet 10.rindiņā, kas tagad ir tukša, ierakstiet SAVA maciņa epastu!!!
5.Solis
Izvietojiet savu sludinājumu ne mazāk kā 200-300 forumos un ziņu vietnēs. principa jebkur kur var ielikt. Atcerieties, jo vairāk vietās jūs to izvietosiet, jo lielāki būs jūsu ienākumi, un šie ienākumi ir tieši atkarīgi no jūsu darbības.
:http://ss.lv, bet es iesaku-tulkot un likt arzemju un krievijas forumos-vairak cilveku-vairak naudas!!!
Bet tagad paskaidrošu, kāpēc jūs jebkurā gadījumā neko nezaudējat, bet tikai VINNĒJAT!!! Teiksim, no 200 izvietotiem sludinājumiem iegūšu tikai 5 atbildes (ļoti zems cipars), tātad iegūšu 5 Eiro, atrodoties 7.saraksta pozīcijā. Tagad šie 5 cilvēki atkal ievieto VISMAZ 200 sludinājumus ar mana maciņa numuru 6.pozīcijā, un tikai 5 cilvēki atbild tiem cilvēkiem – jums tas ir jau 13.50 Eiro utt. Nu ko? Vai ieguldīsiet 5 Eiro, lai uzzinātu, vai šī sistēma darbojas?

č Čoms 23.03.2011

Vai tad cilvēki būtu aizmirsuši 90 gadu finansu piramīdas, ka uzķersies uz jaunām?