www.sudzibas.lv www.cmirx.com Sargriet savus bērnus no šīs lapas

www.cmirx.com - Sargriet savus bērnus no šīs lapas

Dēls sēdēja pie datora un skaļi smējās. Nolēmu noskaidrot, kas par lietu. Biju šausmās, ieraugot šo veblapu un valodas lietojumu tajā. Tā ir latviešu rakstnieka mājaslapa, taču neizskatās, ka autors pārāk aizrāvies ar literārās valodas apgūšanu. Visi viņa darbi ir pilni ar rupjībām, kas aizgūtas no krievu valodas un "humora" vietā nav nekas vairāk kā stāsti par dzeršanu, ņirgāšanos par citiem cilvēkiem un lamāšanos. Papildus tam izrādījās, ka šī cilvēka darbus kāds tik tiešām publicē un lasa! Vismaz bērnus no šādām interneta vietnēm vajadzētu pasargāt.

C caca_ 31.10.2013

Viens no retajiem pašmāju autoriem, kura grāmatas nav pārpildītas ar pārgudriem vārdiem, liekvārdību un pilnīgu bezjēdzību, kas mēģina noslēpt autora nekompetenci. Džeks talantīgi raksta par to, kam ir gājis cauri un ko pārzina. Un nav jau tā, ka visus rupjos vārdus lasītāji nezinātu vai tie būtu kas jauns. Piedevām, ne jau autoram jāuztraucas par to, ka jūsu bērni nejauši uzdursies viņa darbiem- tam līdzi vajadzētu sekot šo bērnu vecākiem.

P pacelmani 01.11.2013

Man patīk grāmata par studentu koju dzīvi.Nav nekas izskaistināts, ir, ko pamācities par jaunu vīriešu domāšanas stilu.Katrai meitu mātei vajag šo grāmatu iedot izlasit, lai izdara secinājumus;)

I iribra 02.11.2013

Zinot Maksimu, grāmatu lasu ar lielo interesi, tā tiešām ir aizraujoša. Dažus prikolus un domas jau biju dzirdējusi reālajā dzīvē un veids, kurā tie bija izteikti bija absolūti normāls un pieklājīgs. Maksims ir talantīgs un gudrs čalis! Veiksmi tev tālākajā daiļradē!)

L literats 04.11.2013

abas gramatas bija zajebis!

U Ulle 06.07.2015

Šo saukt par "latviešu rakstnieku"? Hmm.. tas degradē šo vārdu salikumu.
Bet Tavs sašutums, Anita, ir tiešām vietā. "Literatūra" ar vērtību nulle, apaļa nulle.