Pēdējie jautājumi

Noderīga informācija

Pēdējie komentāri

(Pirms 1 stundas 22 minūtēm)
Antario
(Pirms 1 stundas 45 minūtēm)
Alfa
(Pirms 2 stundām 55 minūtēm)
Ivo Grikis
(Pirms 3 stundām 6 minūtēm)
Bulmere Aiva no Dobeles mākslas skolas
(Pirms 3 stundām 31 minūtēm)
Agris Goncorovs
(Pirms 3 stundām 41 minūtēm)
Kāzu salons "Bonni"
(Pirms 5 stundām 6 minūtēm)
Komandors Jelgavā
(Pirms 6 stundām 31 minūtēm)
Apģērbu veikals ORANGE
(Pirms 6 stundām 58 minūtēm)
Mežavairogi
(Pirms 10 stundām 44 minūtēm)
Sia NWO

Sliktākais reitings

Populārākās sūdzības

Alfa (9)
GSMART (8)

Turies tālāk

Tele2 (2)
MEGO (1)
DEPO (1)

Sūdzība par WESTERN UNION

Lasīt visas sūdzības par WESTERN UNION

WESTERN UNION

Publicēja:
 Anastasija Aug 19, 2011
NEIZMANTOJIET Western Union
Informācija par kompāniju:
WESTERN UNION
Jēkabpils, Jēkabpils rajons
2011. gada 22. jūnijā es kopā ar vīru atnācu uz A/S „Latvijas Krājbanka” filiāli kur noformēju dokumentus naudas (3500, 00 EUR) nosūtīšanai caur firmas ”Western Union” no latvijas uz vaciju. Naudas nosūtīšanas pieteikums tika noformēts 2011. gada 22. jūnijā plkt. 12:40 un saskaņā ar naudas nosūtīšanas pieteikuma noteikumiem Vācijā vīram nauda bija jāsaņem Hamburgā.
2011. gada 23. jūnijā interneta mājas lapā www.westernunion.com pārbaudot pārskaitījuma statusu es uzzināju, ka nosūtītā nauda (3500, 00 EUR) ir izsniegta.
2011. gada 23. jūnijā, ap plkt. 12:30, uzzinot, ka nosūtītā nauda (3500, 00 EUR) ir izsniegta, mans vīrs devās uz Valsts policijas iecirkni Brīvības ielā 122, Jēkabpilī, lai fiksēt, ka viņš atrodas Jēkabpilī. Valsts policijas darbinieks manam vīram apstiprināja, ka vīra ierašanās Valsts policijas iecirknī tiks fiksēta.
Ņemot vērā to, ka bija svētki un A/S „Latvijas Krājbanka” filiāle Jēkabpilī no 2011. gada 23. jūnija līdz 2011. gada 26. jūnijam ieskaitot nestrādāja, es kopā ar vīru uz A/S „Latvijas Krājbanka” filiāli ierados tikai 2011. gada 27. jūnijā, kur mēs pastāstījām par notikušo. A/S „Latvijas Krājbanka” filiāles, Jēkabpilī, darbiniece palūdza mani uzrakstīt paskaidrojumu par notikušo un iesniegt to A/S „Latvijas Krājbanka”.
2011. gada 30. jūnijā es sastādīju iesniegumu A/S „Latvijas Krājbanka” un paskaidrojumu par notikušo un nosūtīju tos A/S „Latvijas Krājbanka” pa pastu ierakstītā sūtījumā. Savā iesniegumā es biju lūgusi sniegt man visu informāciju par manu naudas sūtījumu, tai skaitā to, kur, kad, kam un uz kāda dokumenta pamata izsniedza manis nosūtīto naudu (3500, 00 EUR).
Uz savu 2011. gada 30. jūnija iesniegumu A/S „Latvijas Krājbanka” es no A/S „Latvijas Krājbanka” saņēmu atbildi. Savā atbildē A/S „Latvijas Krājbanka” norādīja, ka manis nosūtīto naudu (3500, 00 EUR) 2011. gada 22. jūnijā Vācijā, Ķelnē saņēma mans vīrs.
Mans vīrs 2011. gada 22. jūnijā fiziski nevarēja saņemt naudu Vācijā, jo 2011. gada 22. jūnijā, t.i. naudas nosūtīšanas dienā, viņš atradās Jēkabpilī, ko var apliecināt arī A/S „Latvijas Krājbanka” filiāles, Jēkabpilī, darbinieki.
Saskaņā ar firmas ”Western Union” naudas pārvedumu pakalpojumu vispārīgiem noteikumiem lai saņemtu pārvedumu, saņēmējam jāuzrāda personu apliecinošo dokumentu un jāsniedz ”Western Union” pieprasītā informācija par naudas pārvedumu, tai skaitā sūtītāja vārds, uzvārds, valsts, no kuras nauda sūtīta, saņēmēja vārds, uzvārds, pārskaitījuma aptuvenā summa un pārskaitījuma kontrolnumurs. Uzskatu, ka attiecīgajā gadījumā A/S „Latvijas Krājbanka” un/vai firmas ”Western Union” darbinieki prettiesiski izpauda pārveduma saņemšanai nepieciešamo informāciju, vai nav nodrošinājusi firmas ”Western Union” naudas pārvedumu pakalpojumu vispārīgo noteikumu pienācīgu izpildi, par ko liecina kaut vai tas fakts, ka nauda tika izsniegta Ķelnē, savukārt saskaņā ar manis aizpildītās naudas nosūtīšanas veidlapas noteikumiem naudai bija jābūt izsniegtai Hamburgā. Tā rezultātā manu naudas (3500, 00 EUR) pārvedumu prettiesiski saņēma trešā persona. Un neviens negrib uzsakt Kriminalprocesu par Krapsanu lielos apmeros.sanak Westerns vnk uzdavinaja musu naudu kadam KRAPNIEKAM.un noteikt pie vainas ari western darbinieki Vacija jo lasot internetu secinaju ka sis ir JAU IESTRADATS KRAPSANAS VEIDS ... neizmantojiet so kompaniju nekad, nekad .vai nu sutiet tik lielu summu kuru nebus zel pazaudet... pa pastu caurspidiga aplokne ir drosak sutit naudu salidzinot ar westernu.

Lasīt komentārus Bankas
Vairāk WESTERN UNION sūdzības
WESTERN UNION -

Komentāri

Bez tabu, Tautas balss...
Komentēja: Aug 19, 2011 S Z nosūtīt e-pastu

27.jūnijā Jūs Krājbankā, bet iesniegums tikai 30.jūnijā un pa pastu...
Jūsu teksts "...sutiet tik lielu summu kuru nebus zel pazaudet..." un Jūsu rīcības ir ar zīmi "=".
Komentēja: Aug 20, 2011
Imants

gan jau paši sashēmojuši visu, lai izspiestu no WU 3500 eur. normāli būtu bijis tad, ja vīrs jau atrastus vācijā un tad viņam arī izsūtītu to naudu.
Komentēja: Aug 20, 2011 Pufa nosūtīt e-pastu

Nu, nezinu gan . Es dzivoju arzemes jau 4 gadus un visu so laiku izmantoju Western Union . Man vel nekad nav bijusas tadas problemas, kaut ari esmu sutijis lielas naudas summas . Varbut tas ir tikai viens tads gadijums . Sutit naudu caur Westernu ir loti izdevigi un labi .
Komentēja: Aug 20, 2011 Parastais nosūtīt e-pastu

Ja atnāci uz banku, nezinu, kāpēc bija jaskaita uz WU.

Vācija var lietot ari LV bankas kartiņu un iznemt eirikos no konta naudiņu bankomātos. Tur gan ir limiti.
Ja konts latos, vini nokonverte naudinu un eirikos dabūn.

Ja ir tāda nauda, var tak bankas kontu uztaisit, kur eiro var ar kartinu nonemt cik un kad vajag.
Kas ta par shemosanos.

Ar bankas kartinu no LV bankas var iznemt naudinu arzemes, ari Visa Electron der.
Nemaz kredita kartinu nevajaga.
Var ari iet banka ar pasi un kartinu, personigi, vini apkalpo, piem lielo Latvijas banku kartinas– SEB grupa, Swed Nordea.
Tad tikai laiks iznāk ilgāks.

Kapec vispar ieprieks suut naud, ja virs vel LV.
Tad jau vareji dot rokās naudu, 3500eiro drīks vest kaut kabatās uz Vāciju, likumi to atlauj.
Komentēja: Aug 20, 2011
Jocīgi

Tik tiešām, ja jau vīrs bija Rīgā, kāpēc 3.5k eiro neiedot rokās, lai viņš ved pats, bet maksāt 300 eiro WU par to, ka viņi pārskaita naudu?
Komentēja: Aug 20, 2011 Torrenti.lv nosūtīt e-pastu

Es pilnīgi saprotu šo situāciju, zinu vienu ļoti identisku gadījumu, kur nauda arī tika izmaksāta pat citā valstī, nevis norādītā valstī, un summa ir 2500.00LVL. Cilveki ir izmisumā, bet Krajbanka nepalīdz. Tas gan nav Jēkabpilī, bet pilnīgi citā Latvijas malā. Bet šajā gadījumā mani muslina fakts, ja banka sniedz šādu pakalpojumu, kāpēc paiet malā un aizbildinas ar to, ka ir tikai starpnieki, bet ir jābūt izstrādātai stratēģijai, kā rīkoties šādos krapnieciskos gadījumos, jo ja tas ir finanšu pakalpojums, tam ir jabūt drošam! Mani arī mulsina fakts, ka Finansu ministrija šādu lietu nekontrolē, drošības polcija-uz ko tie raugās? Jo caur šo sistēmu naudas atmazgāšana un citām nelegalām darbībām tiek veikta-ui, ui, ui!!!
Komentēja: Aug 24, 2011 Zuze nosūtīt e-pastu

Nu nezinu.. nezinu.. Cik nu es esmu izmantojusi un pazīstamie šo kompāniju, vienmēr viss ir bijis kārtībā.. Ja jau sūdzētāja minēja, ka Vācijā šis ir iecienīts krāpšanas veids, tad droši vien arī Vācijā attiecīgie darbinieki krāpjās..
Komentēja: Aug 25, 2011 Simona nosūtīt e-pastu

Phenomenal braekodwn of the topic, you should write for me too!
Komentēja: Aug 29, 2011 Kaydence nosūtīt e-pastu

Es neprasiiju analizeet kapeec un kas !! Es briidinu visus!! Un jautaajums? Vai var no kartes vienaa reizee veikt naudas iznemsanu 3.500 t. apmeeraa!! _ NEEEE... Tas ir stulbums. un bankas arii nestraadaa 6 vai 7 dien! taatad ir limits katrai kartei un pat ja limits buutu 3.5 t eur.. tad komisija izmaksaa daargaak nekaa parsutisana caur western union! TA BIJA ATBILDE UZ PIRMO STULBO JAUTAJUMU!

Braucot diennakti uz Vaciju ar Autobusu juus vestu 3.500 eur kabataa???? NEEE.. atkal stulbums ! Cilveeki miilie es neprasu juus mani zeelot .. es briidinu mes biezi esam Izraela.. mes izmantojam Westernu jau 7 gadus ... Bet notiek arii taa ka nauda zuud un es neesmu vieniigaa!! Ja juus tik gudri aizejiet un pateretaju dienestu Riigaa un jums pastaastiis ka Western union ir vissbiistamaakais naudas suutisanas veids.. VINJI NEDOD NEKADAS GARANTIJAS!
Komentēja: Aug 29, 2011
Anastasija

5A9lmK <a href="http://tzyhhfawbzcy.com/">tzyhhfawbzcy</a>
Komentēja: Aug 29, 2011
esfupkb

Kq6bzE, [url=http://iwwlcbtmzynw.com/]iwwlcbtmzynw[/url], [link=http://igjfmjsebhue.com/]igjfmjsebhue[/link], http://qlthsibfohrm.com/
Komentēja: Aug 30, 2011 Hmzgfcn nosūtīt e-pastu

Xq8OGh <a href="http://hibluscnabma.com/">hibluscnabma</a>
Komentēja: Aug 31, 2011 Vfuglxz nosūtīt e-pastu

lscEZv, [url=http://rtjhsyefjjgh.com/]rtjhsyefjjgh[/url], [link=http://yjsgewwfuryz.com/]yjsgewwfuryz[/link], http://osydxyfgzjtq.com/
Komentēja: Sep 3, 2011 Ocoephuuzj nosūtīt e-pastu

Vai kāds zin par tādu indivīdu, kas piedāvā aizdevumus, unpēc pieteikuma ir arī šo aizdevumu saņēmis?
Komentēja: Mar 15, 2013
sailings3

Pievienot komentāru

Pārbaudiet pareizrakstību, pirms ievietojat komentāru
  Jūsu attieksme Piekrītu Neitrāls Nepiekrītu
  Pievienot bildes
  Apstiprināšanas kods

  Pievienot

  Šodienas bilde

  Kategorijas

  Apģērbs / Apavi
  Atpūta / Izklaide
     - Viesu nami
  Auto / Transports
     - Autoskolas
  Avīzes / Žurnāli
  Bizness / Finanses
     - Bankas
  Būvniecība
     - Celtnieki
  Ceļojumi
     - Viesnīcas
  Datori / Pakalpojumi
  Drošība
  Dzīvnieki
  Elektronika un Tehnika
  Iepazīšanās
  Internets
     - Web lapas
  Izglītība
  Jurisprudence / Konsultācijas
  Kafejnīcas, bāri, restorāni
  Karjera / Darbs
  Kino / Teātri
  Literatūra / Grāmatas
  Māksla / Daiļrade
  Mēbeles / Iekārtas
  Mobilie telefoni
  Mūzika
  Nekustamais īpašums
     - Kaimiņi
     - Īre
  Pārējās
  Pārtikas produkti
  Politika / Valsts struktūras
  Reklāma
  Reliģija
  Skaistumkopšana
     - Kosmētika
  Spēles
  Sports
  Telekomunikācijas
  Televīzija / Radio
  Veikali / Tirdzniecība
  Veselība / Medicīna
   Ieteikt jaunu kategoriju

  Video

  Benzīna cena varētu samazināties vēl vairāk
  Benzīna cena varētu samazināties vēl vairāk
  Vairaki video


  RSS Feed
       
   

  Piereģistrēties

  Lietotājvārds
  E-pasta adrese
  Parole
  Kods
  Reģistrēties

  Piereģistrēties

  Apstiprināšanas vēstule tika nosūtīta uz norādīto e-pastu "".
  Lai apstiprinātu jūsu profilu lūdzu uzklikšķiniet uz e-pastā nodarīto linku.

  Ja jūs neatradāt pie ienākošajam vēstulēm šo e-pastu, lūdzu pārbaudiet Spam kastīti.
  OK

  Autorizācija

  E-pasta adrese
  Parole
  Autorizēties
  E-pasta adrese
  Sūtīt     Atpakaļ
  Loading...
  Jūsu parole tika nosūtīta uz norādīto e-pastu. Autorizēties

  Ienākt ar Facebook profilu

  Lietotājvārds
  Autorizēties

  Ienākt ar Draugiem.lv profilu

  Lietotājvārds
  Autorizēties