www.sudzibas.lv VTU Valmiera Pašažieri-dzērāji

Vtu Valmiera - Pašažieri-dzērāji

Sveik!
Braucu no Rīgas uz Valmieru AO laika posmā no 22:50 līdz 1:00. 08.09. 2023.
Ļoti neomulīgi braukt autobusā, jo aizmugurē pasažieris brauciena laikā dzer alkoholiskos dzērienus un piedzērās tāk, ka visu autobusu piepilda ar nepatīkamu aromātu. Šis vīrietis, pasažieris sēdēja nākošā krēslā aiz manīm, ik pa laikam iedzerot, sāk plātīties ar rokām un pie sevis vāvuļojot neskaidrus tekstus, tuvojoties man. Man sametās bail, ja nu kautkas slikts atgadās, mazums sāks vicināties ar nazi vai ar auklu. Meklēju izdevību un brīvu vietu autobusa priekšpusē vai aizmugurē kur šis pasažieris mani nekādā veidā nevar apdraudēt.

Pārējais viss apmierina, šoferi ļoti atbildīgi un pràtīgi pret savu darbu.

Ar cieņu
Gita Kaļčeva

08.09.2023

M Mēnesis 09.09.2023

Cilvēku ar alkoholu un reibumā vispār autobuss var neuzņemt

...Un šofera pienākums ir viņus izsēdināt no autobusa PAT BEZ CITU PASAŽIERU SŪDZĪBĀM, izsaukt policiju un nodot policijai!

" šoferi ļoti atbildīgi un pràtīgi pret savu darbu." ---- Nopietni?..

RAMONA👀 09.09.2023

Visi alkoholiķi staigā apkārt ar virvēm un nažiem.

V vitols 10.09.2023

Es tagad tev paskaidrošu kā rīkoties ,ja šāda situācija tev vēlreiz atkārtojas un kāds cits pasažieris, tev rada diskomfortu un ir agresīvs un dzer!
Ziņo policijai,zvanot paej no viņa tālāk,lai viņš nedzird,ka veic izsaukumu!Vēlams aprēķini ,kur autobuss būs aptuveni pēc 15 minūtēm un uz kuru pieturvietu labāk izsaukt policiju!Tad pieej pie šofera un informē,ka tu esi izsaukusi policiju un kur Policija sagaidīs!
Rīkojies un neklusē!

Nopietni? Viņa drīz sāks dzert un nodarboties ar seksu arr viņu tieši autobusā! Padauza vienmēr būs padauza!