www.sudzibas.lv VSAA Slimības pabalsta

VSAA - Slimības pabalsta

Slimības lapu gaidu gandrīz mēnesi ļoti lēna informācijas izskatīšana un neviena Vsa darbiniece nemāk normali atbildēt uz jautājumu kāpēc kavējas slimības lapa ti Saka zvanīt tur un Sola dienu no dienas kad tūlīt tiks izskatīts bet vl joprojām gaidu.

29.02.2024

Papildināts Ivars krauklis 29.02.2024

Lūdzu izkāsiet šo lietu

B barmaleikin 29.02.2024

Tātad ir likums, saskaņā ar kuru japarskait 10 kalendāro dienu laikā. Epidēmijas laikā tas tika pārnests 30 dienu laikā. Kad vienreiz sūdzējos, man to pārsūtīja pēdējā, trīsdesmitajā dienā!

V Viktorija Putnina 29.02.2024

Varu tikai piekrist. Pēdējā laikā tiešām ļoti lēni pieņem lēmumus, izskata un sūta naudu. Iespējams, protams, ka ir pārāk daudz iesniedzēju...

B barmaleikin 01.03.2024

Vēlos arī brīdināt: ja tavs konts ir Lietuvas bankā REVOLUT, tad nevarēsi elektroniski pieteikties slimības lapai B!

B barmaleikin 01.03.2024

Bet vai 43 000 eiro pensija nav nodokļu krāpšanas rezultāts?

D Dusmīgais53 15.04.2024

Es jau kuro mēnesi cīnos par slimības pabalstu,vienīgā atruna ir ka visi inspektori ir ļoti noslogoti. Esmu ļoti neapmierināta ar vsaa darbu,līdz 2023.gada beigām slimības pabalstu aprēķināja 2-3 dienu laikā,bet sākot ar jaauno 2024gadu ir visādas atrunas un katrs inspektors runā savādāk.Vienreiz vajadzētu ieviest kārtību.