Vividsales.lv - Krāpšana.

Labdien, gribu izteikt sūdzību par interneta veikalu vividsales.lv. Pasūtīju zābakus 30. Augustā. Solīja izsūtit dienā kad būs aizgājusi mana samaksa. Aizsūtīju maksājuma kvīti un tā arī līdz šim pasūtījums nemaz nav bijis izsūtīts, jo solīja atsūtīt līdz 9. Septembrim. Bet kā teicu nemaz neizsūtija preci man. Jo bija jātnāk sūtījuma informācijai, respektīvi kodam omnivas pakomātam. Gaidīju līdz ceturtdienai, uzrakstīju šiem, atbildēja, ka piektdien t. I. šodien 8. Septembrī izsūtīs, bet tā arī nekas netika ziņots un izsūtīts. Tāpēc vēlos visus bridinat, neielaisties reklāmās no facebooka par šo veikalu. Kurš, starpcitu atrodas latvijā, tapec problēmu nevajadzētu būt lai preci izsūtītu.

Atbilde no Vividsales.lv Support Pārstāvja atbilde 08.09.2017

Sveicināta!
Atvainojamies par kavēšanos. Jūsu pasūtījums tiks izsūtīts rīt 09.09.2017. Pasūtījumu saņemsiet otrdien 12.09.2017.
Ar cieņu,
vividsales.lv

D

A Aiga 10.10.2017

Vividsales.lv
Pievienojos zābakus pasūtiju 30.09.
Arī tika atbildēts tiko nauda ienāks kontā,preci nosūtīs,uzrakstot un pasakot ka nauda viņu kontā ienāk dažu minušu laikā,jo maksājums tika veikts vienas bankas ietvaros. Aptiprināja,ka jā maksājums tika saņemts un viss kārtībā,bet preci saņemšu 10.10.
Rakstiju viņiem 9.10. Ka joprojām neesmu saņēmusi savu sūtijuma izsekošanas nr. Un vēlos, lai atgriež man naudu uz ko sekoja atbilde, ka paka ir nosūtīta un nosūtija man izsekošanas kodu ar ko varot sekot savam sūtijumam,bet zvanot 10.10 uz omnivu man paskaidroja ka sūtijums ir noformēts,bet nav nosūtīts.

U Una Ziemele 19.10.2017

Sveiki.Vai zābakus saņēmāt?

M Monta M 05.11.2017

Man ir tieši tāda pati situācija pašlaik!

Žēl ka ātrāk nemanīju sūdzibas. 31.10 vajadzēja būt maniem zābakiem (vēlākais) bet nu ir 5.novembris un zābaku vēl nav!

A Annazanna 04.04.2018
Neatgriež naudu

14dienu laikā nosūtīju preci atpakaļ,ar prasījumu atgriezt naudu.Nepiekrita.Biju PTAC,viņiem neatbild.Teica,lai caur tiesu.Skatos ka daudz sūdzibu.Varbut VID palīdzēs.