www.sudzibas.lv Vitolds Peipiņš Biedrība Latvijas Nekustamā īpašuma pārvaldnieku asociācija Cieņu aizskaroša komunikācija, necaurspīdīga apsaimniekošana, pakalpojuma nenodrošināšana

Vitolds Peipiņš Biedrība Latvijas Nekustamā īpašuma pārvaldnieku asociācija - Cieņu aizskaroša komunikācija, necaurspīdīga apsaimniekošana, pakalpojuma nenodrošināšana

Vitolds Peipiņš, namu pārvaldnieks.
Cieņu aizskaroša komunikācija - diskriminē sievietes, jaunus cilvēkus un jebkuru kurš viņam uzdod jautājumus par viņa darbu, viņs aizvaino, jo citādi viņš nespēj paskaidrot un diskutēt ar pakalpojuma ņēmējiem (cilvēkiem, kas maksā viņam naudu)
Nespēja detalizēti uzrādīt izmaksu/ienākumu atskaiti.
Neizdarīgs t.i. nesniedz pilnvērtīgus apsaimniekotāja pakalpojumus - aprobežojas ar rēķinu izrakstīšanu.
Apsaimniekotajā mājā nav veicis ievērības cienīgus uzlabojumus 5 gadu laikā.
Īpaši neiesaku Peipiņa kunga pakalpojumus.