www.sudzibas.lv Villa Medem Slikts serviss

Villa Medem - Slikts serviss

Nevienam neiesaku sadarboties ar šīs vietas saimniekiem. Pus gadu iepriekš sarunājām šo vietu kā svinību vietu mūsu kāzām. Vietā bija paredzēta fotosesija, furšets un bankets 25 cilvēkiem. (maksa par vietas nomu tiek ņemta arī par to laiku, kad ved ēdienu, dekorē un novāc telpu, tarifi atšķiras.) bija iesaistīta kāzu komanda un pārdomāts viss līdz pēdējam sīkumam, programma, dekorācijas, ēdiena pasniegšana, ievērojot vietas īpatnības. Piemēram, 5 dienas pirms kāzām mums tika paziņots, ka covid dēļ viesi nevarēs izmantot labierīcības telpas, un vajadzības gadījumā apmeklēs sabiedrisko maksas tualeti, kas atrodas Uzvaras parkā, ārpus villas teritorijas. Kā arī tajā dienā uzzinājām, ka villā nav pat ledusskapja, kaut gan rezervējot vietu tika stāstīts par to, ka virtuve ir nokomplektēta, jo pirms covid viņi piedāvāja pat ēdināšanu no savas puses. Rezervējot vietu un veicot avansa maksājumu, nekas tāds nebija minēts, kaut gan covid kā vīrus jau sen eksistēja un saimniece zināja, ka paredzēts furšets un bankets. Pa cik plānojam kāzas laicīgi un rūpīgi, dažas dienas pirms kāzām nolēmām nemainīt vietu, paši meklējam ledus somas utt. Bet naktī pirms kāzām saimniece paziņoja, ka viņai ir pozitīvs covid tests un no rīta kāzu komanda nevar braukt uz svinības vietu un atteica rīkot kāzu pasākumu villā. Atlikums jau bija samaksāts, liela daļa no inventāra arī jau bija villā. Informācijai: saimnieki dzīvo ēkas otrā pusē atsevišķās telpās, ar atsevišķu ieeju un āras teritoriju. Mēs rezervējam tikai vienu zāli banketam un atsevišķu āras teritoju (ieeja zālē no mūsu teritorijas, ieeja dzīvojamā zonā no saimnieku teritorijas) . Kad mēģinājām runāt ar saimnieci problēmas risinājumu, viņa piedvāja atbrīvot telpu no mūsu mantām un nebraukt svinēt vai arī parakstīt papīru par to, ka jūs apzināties, ka atrodaties vienā telpā ar covid inficēto un nesam atbildību par visu viesu un kāzu komandas veselību. Paldies kuģītim pilssalas ielā 2a (Jelgava) par to, ka organizēja svinības savās telpās, uzzinot par situāciju dažas stundas pirms kāzām, kā arī kāzu komandai - ēdinātājiem istabai, dekorētājai Laurai, vadītājam haraldam un lieciniekiem par to, ka spēja pielāgoties jauniem nosacījumiem un glāba mūsu svarīgāko dienu: - )