Viktorija Lomovceva - Permanents

Atbraucu no Kanādas,domāju uztaisit mikrpigmentāciju lūpām.Apskatīju reklāmas,un iepatikās itkā viena meistare.Aizbraucot pie Viņas Viktorija Lomovceva Tallinas34mani sagaidīja drūmas telpas kā padomju laikos,un ļoti nerunīga,iedomīga sieviete,apstāstiju tomēr ko vēlos,lūpu kontūru,un ar lūpu krāsa efektu..pat īsti krāsu neklausījās,kādu gribu,nodomāju profesionāle..kad viss bija pēc 2 ar pus stundām beidzies ...viss bija šķībs un greizs,bet teica,ka pirmo reizi tā vajagot,pēc mēneša būs korekcija izlabos...asinīm tekot aibraucu mājās..bet atlabstot lūpām,tās bija aizvien briesmīgākas,,šķības,un viena puse augstāk otra zemāk uztaisīta...pagāja,laiks aizbraucu labot un uztaisīja vēl šķībāk...prasu naudu atpakaļ...bet tur jau čekus nedod,un nekad nav devuši..tagad griežos visās valsts instancēs..MĪĻĀS MEITENES ESAT UZMANĪGAS -NETICIET REKLĀMAI AKLAI...NOKĻŪSIET PIE VIKTORIJAS LOMOVCEVASUN GALVENAIS VĒL AR KO LAI NSAINDĒ..KĀ NEKĀ VISAS BRŪCĪTES VAĻĀ

D

Z Zaneeee 29.06.2015

Šausmas, kas tik te notiek. Viktorija ir lielisks meistars, laipna un atsaucīga. Es viņai pēc procedūras rakstīju un zvanīju vel kādas 5 reizes, uzdevu visādus mulķīgus jautājumus, un viņa vienmēr bija laipna pret mani. Esmu taisījusi pie viņas uzacis, divas reizes un esmu vairāk kā apmierināta.
Visdrīzāk šai lūpu saimniecei ar viņu vienkārši neizveidojās kontakts, tā arī mēdz būt.

I Ilzuks79 01.07.2015

Shodien biju pie Viktorijas uz lupu atjaunoshanu. Esmu vinjas kliente jau vairaakus gadus. Un NEKAD nav bijis taa, ka esmu ar kaut ko neapmierinaata. Shai kundziitei tas iznaakums nemaz nav briesmiigs, pashai sava augsheejaa luupa ir nesimetriska, uztaisijusi te trobeli, nomelno jauku meistariiti. Fui cik nelabi juus darat!

M Minkaree 15.07.2015

Es arī esmu par Viktoriju! Gan lūpas gan acis viņa man uztaisīja perfekti, un viņa ir ļoti laipna!!!. Jums vajadzēja iet uzreiz pie viņas un rādīt savas lūpas, nevis pēc pus gada un pēc cita meistara pieprasīt naudu un žēloties! Vispār tik glups šis jūsu raksts!