www.sudzibas.lv Viesturs Zariņš krāpšana nemaksāšana

Viesturs Zariņš - krāpšana nemaksāšana

Es dzīvoju notikumiem bagātu dzīvi, esmu pašu vellu dzīvē redzējis... Taču līdz šim ar tik klaji bezkaunīgu un savpatīgu cilvēku nebiju saskāries!! Cik viņam ir apkārt ir cilvēku, pret tik cilvēkiem ir nenokārtotas saistības. Ja tie ir kādi darījumi, ko ar katru reizi jauniem uzņēmumiem(nu arī zem radu izkārtnēm) iegūst Viesturs un Ko, tad noteikti būs kādas kavēšanas, neizdarīšanas un kašķis. Esmu oficiāli pierādījis Viestura Zariņa saistību nepildīšanu, iztiesājot divās instancēs sev pienākošos darba samaksu un izdevumus.Sirsnīgs ieteikums - izvēlieties jebkuru citu alternatīvu piedāvājumu. Viesturs Zariņš jums nesamaksās, nokavēs, saputros, kašķēsies pēc noklusējuma. Daļa saistīto uzņēmumu, "karogi", par kuriem zinu - VEKO, CRD Baltic, Baltic Doors, Zane Zariņa.

E

V Vietējais2016 29.03.2016

Viņam ir firma Exwork tagad.