Viensviens.lv - Krāpšanas

Es izmantoju 11.lv kantori tur katru nedēļu ir free spini un šonedēļ ieeju un nav es nosakuma nesapratu izrādās ka parastie cilvēki izmanto viņu ļaunprātīgi ! 11.lv ieiet ieskrieties tadi viestu neesmu redzējis! Iesaku tajā suda brāļu kantori nereģistrēties un ka ari mrgreen.lv jo saistīti šie kantori.

06.02.2021

I

Joe Rogans👽 07.02.2021

Pēdējo reizi es paņēmu 20 free spins, iemaksāju 10€. Kazino bija 🥶 auksts un neko nedeva, no 20 free spins neviens grieziena nelaimēja, tāpēc izlēmu izņemt savus 10€. Ko izdarīja 11? Katru reizi kad pieprasīju izmaksāt 10€, atcēla, vēlreiz atcēla, vēlreiz atcēla. Pēc 3h man apnika gaidīt un visu naudu nospēlēju, aparāti 🥶 kā jau teicu bija auksti.

D Džons Dee 15.02.2021

Es ar vienreiz 25€ gribēju izmaksāt, bet tā arī nogaidiju 3 dienas un neko nesaņēmu. Uzrakstiju viņiem live čatā kurā čalis 5 minūšu laika visu atrisināja un tad ar sanāca pārskaitīt uz kontu naudu.

S SAS 19.02.2021

Iemaksāto naudu jāapgroza 3 reizes bet nu šā vai tā 11.lv lohotrons

н НеКариньш 07.02.2021

ARPRĀTS! KUR PASAULE RIPO! VISUS NOŠAUT UN PĀKĀRT!

LawLatv 07.02.2021

напиши в суппорт.
МОжет у них закончилась та акция

I IceMen29 07.02.2021

Мне тоже такой