Rd Electronics

RD Electronics-līzings pilnīgs sūds! Tas menedžerītis, kam uzticēta potenciālo debitoru sijāšana, bez jebkādas paskaidrošanas pasūta tevi vienu māju tālāk. Sajūta pēc visa ir tāda, ka tu esi pilnīgs sūds. Nebojājiet sev garastāvokli. Sharashkina kantora!

V vlad 13.02.2003

U nih samij durackij lizing!

I I 15.08.2004

RD Leasing,zame4atelnaja kontora!Esli u tebja vse 4isto bez problem dadut kredit,daze esli pensija 40 Ls.A esli otsidel 2 sroka ili passport spizz..ij,to eto uze tvoi problemi!

S sprogis 15.10.2008

Ja viniem tiesam ir diezgan stulbi noteikumi. Daze esli pensija 40 Ls ? :D:D Nesmi6i. Mena vecmamma gribeja pameginat uz lizinga panemt televizoru ta vertiba bija 200 Ls. Vini vusu jau saka kartot, televizors bija jau gandriz roka. Bet tad vini pazvanija kkadam tur Loham un sis teica ka nedos, tipa pensija par mazu :D:D 100 Ls pensija toreiz bija. Un taka te nedirs ka kaut 40 Ls pensij vini dod uz lizinga.

M MarisB. 01.08.2009

vispaar jau RD liizingus neizsniedz, cik man zinaams. taapat kaa citi veikali izmanto liizinga kompaanijas pakalpojumus.. un taas kompaanijas izlemj dot vai nedot liizingu, taapat kaa juus - aizdot draugam naudu vai nee! un kur tur pardeveejs vainiigs? :)

0 01-08-2009 01.08.2009

This is the trip, game that we play.

I Intis 12.02.2010

Es arī aizgāju uz RD gribēju nopirk teļuku uz nomaksu... no sākuma man kādu laiciņu vajadzēja pagaidīt kamēr darbiniece kas karto tos līzinga papīrus beidz kārtot pa telefonu savas privātās lietas, pēc tam sareiķinot visus līzinga procentus man mēneša maksājums bija 18Ls ar kapeikām, bet toreiz man nebija darba devēja izziņa un nolēmu teļukam atnākt pakaļ vēlāk kad sakārtošu papīrus, bet tad mājās galvā ienāca ķecerīga doma pārbaudīt cik tas teļuks maksā internetā un kādi ir citas līzinga kompālijas procenti. Pārbaudīju to pašu līzinga kompēniju (Lateko) un ievadot visus tos pašus parametrus līzinga kalkulātorā mēneša maksājums sastādīja 14Ls ar kapeikām... tā es nopirku teļuku netā - lētāku un mazākiem līzinga procentiem

I Instruktors 05.10.2010

Latvietis Alberts ir rde īpašnieks.

K Kristīna 09.10.2010

Dzelzeļstācija strāda tāds rūpjšs personāls kā pat pretīgi tagad ieet cita kāda veikāla no RD Electronic, smējas par tevi ja tu kaut ko nesaprot no ta ko gribi nopirkt, es uzskatu ka arī tāpēc tur strāda konsultānti lai ieteiktu kaut ko labāku, a tie tikai stāv nirgājas un smējas par tevi, tādu personālu es vēl nekur nebiju redzējusi, neatbilst savam amatam tiem tikai uz tirgu jāiet un tur jātirgo, cērāms ka drīz tas veikāls tieši stācijā aiztaisis, arī saviem draugiem ietecu tur neiiet

Z Zalmezakungs 19.03.2017

Jā, piekrītu