VANAGA

Paldies, Dievam! Es savas tiesiibas Vanagaa dabuuju, bet NEVIENAM, NEKAD NENOVEELU IET UZ VANAGU!!!!! Teorijas pasniedzeejs tieshaam bija normaals, bet tas, kas notiek ar instruktoriem tieshaam nav normaali, taa ir klaja naudas izspieshana, pie tam, ja iepriekshs nepaintereseejas, tad atklaajaas, ka arii maksas braukshanas izcenojumi ir dazaadi. Nu es jau saprotu, ka briivais tirgus utml., bet...vareeja jau ieprieshs pabriidinaat! Jaanem jau veeraa, ka instruktoriem mashiinas ir uz liizinga un tad nu vini censhaas no Tevis izspiest, cik nu var! Protams piekriitu, ka ar obligaatajaam braukshanas reizeem eksaamenu nolikt nevar, ja nav pieredzes un braukshana nepadodas, BET....es no sava instruktora dzirdeeju taml. jautaajumus: Kaadu amatu Tu savaa firmaa ienem? Cik Tu pelni? Kur straadaa Tavs draugs? Var jau protams to norakstiit uz vienkaarshas zinkaariibas reekina, bet, es neesmu stulba, un saprotu, ka vieniigais sho jautaajumu meerkis bija uzzinaat manas materiaalaas potences. Instruktoru protams var mainiit, bet

I

E Egons 09.12.2002

AUTOSKOLA VANAGS IR TIRAKA NAUDAS IZSPIEDEJA, NEVIENAM NEIESAKU TUR LIKT TIESIBAS!!!!!!!!TICIET MAN TAS IR GARAAM VISU NAUDU PAZAUDESIET UN NERVI BUS CHUPA!

X x 19.06.2003

Kas grib atvadīties no naudas, ejiet uz autoskolu "VANAGS"!!! Direktors īstākais mudaks! Un braukshanu māca tā, ka nevar redzēt macīshanas beigas, laikam nekad nepabeigshu sho skolu..Domāju, ka aizieshu bez tiesībām un naudas..

S Skeps 25.09.2003

Heij njunnjas! Iemaaciities braukt un tad lamaajatiesi. Ilze, kam tev nez bij vajadziigs tas kontaktelefons, gan jau veel peec 15 reizes nevareeja saziimeet kursh ir gaazes, bremzes un sajuuuga padaalis :D :D Besii shitie vaginaalie autobruaceeji !

E Elina 07.04.2004

Es ari macijos Vanaga pie loti normala teorijas pasniedzeja un loti laba instruktora. Man nav it nekadi iebildumi, un naudu no manis ari neviens neizspieda! Samaksaju kopa ap 200Ls (sakot no nulles) un esmu loti apmierinata. Un par eksamenu pirksanu ir ta: es meginaju izprovocet instruktoru, jautajot, vai tiesibas var ari nopirkt un vins teica striktu NEE! Ta ka nevajag braukt virsu autoskolai, ja pasi nejedzat braukt! Vanags ir un paliks labaka Rigas autoskola, jo tur kvalitate ir pa visiem 100%! Ja kads netic, ejiet vien uz Fortunu pie Aleksandra Vorobjova, vins jums iemacis, kas ir naudas izspiesana...Studente

S Smiekli 13.05.2004

kāpēc neizraisa izbrīnu, ka pārsvarā neapmierinātas siev.dz. pārstāves??? :))) manuprāt problēma ir pašās nevis pasniedzējos. šobrīd mācos Vanagā un viss ok. vajag varbūt kritiskāk uz sevīm skatīties un savu nevarēšanu ņemt uz savu atbildību nevis izgāzt dusmas uz skolu ;)

R rtewrt 17.05.2004

Pats savulaik liku tiesiibas Vanaga. Instruktors vienkarsi superigs! Cik esmu dzirdejis, tad visadas kreisajas autoskolas dzheki ir vienkarsi nelaimigi, ja prieksa kaut kads pensionars lauzita latviesu valoda stasta savus jaunibas piedzivojumus. Ar brauksanam ari bija vairak vai mazak ok. Vienigi man nepatika attieksme no vinju direktora, kad vins man bija skolas eksamena ielikts par kotrolieri. Absoluuti pret klientu neorienteta.

A Ance 22.06.2004

Pati liku Vanagaa un viss likaas Ok! Patika gan teorijas gan braukshanas nodarbiibas! ir jaagrib iemaaciities! Protams, autoskola nebuus ieintereseeta laist uz valsts eksaamenu nemaakuliigu brauceeju, jo tas tak ir skolas prestizha jautaajusm!Par VANAGU varu teikt tikai to labaako!

L Liana 25.08.2004

Es arii maaciijos VANAGAA un neko sliktu nevaru teikt. Mani nelaida taalaak uz CSDD, kameer nemaaceeju.Instruktors bija normaals, teoriju maaciija sakariigs cilveeks.Manupraat,vaina jaameklee pasos cilveekos,jo daudzi ir taadi gluudas un domaa,ka tiesiibas dabuus peec meenesa un ar to arii viss beigsies.Mans pazinja sraadaa par inspektoru CSDD un vinjs apgalvo, ka VANAGS esot viena no autoskolaam, kurai ir vismazaakais izkrituso procents uz paareejo fona.

I ize 02.12.2004

Vanagā teorijas pasniedzējiem nav ne vainas, bet daži no instruktoriem gan kāš naudu un bļauj...nobraucu reizes 40, bet galu nemanīju, neko man arī neteica par kļūdām vai to, kad beidzot varēšu kārtot eksāmenu.Nomainīju instruktoru un nu viss ok, drīz kārtošu eksāmenu!

J Jānis 03.02.2006

Teorijas pasniedzējs U. Alberitņš ir vienkārši kolosāls - pats cītīgi mācījos un viņš labi mācīja - noliku skolas teorijas ieskaiti nedēļu pirms citi sēdās pie kompjiem ieskaites likšanai. Instruktors Valdis Andersons ir totālākais kretīns - vecs d.....s. Godīgi sakot, nav vēlēšanās visus tos m....s uzskaitīt, jo tāpat pietiekami liela škrobe ir. Tagad mainīšu instruktoru - ņemšu no citas autoskolas, jo par Vanaga instruktoriem esmu dzirdējis ļoti daudz sliktu atsauksmju. Vienīgās pozitīvās šad tad kaut kur netā ir uzpeldējušas, bet, salīdzinoši, ļoti maz.

S sss 12.01.2007

Nu bljaaviens... pirms ej maaciities uz kaadu skolu - IEVAACIET INFO! Es arii gaaju uz VANAGS un ievaacu info. Man pateica, ka vislabaakais braukshanas instruktors ir Roberts Siilis. Pieteicos pie vinja. Teorija - super - pasniedzeejs visu izstaasta, un atbildt uz VISIEM jautaajumiem, kurus duraki uzdod, un nemaz neapvainojas uz taadiem jautaajumiem. Diemzheel, vinja vaardu neatceros:(Braukshana - super! Es kaa puisis no laukiem, braukt nemaaceeju. Maaciija Roberts mani pacietiigi. Nobraucu daudz virs noteiktaa minimuma. Reizeem es ar savaam nemaakuliigajaam braukshanaam vinju pamatiigi saniknoju, bet vinjsh NEKAD NE REIZI nelamaajaas (tikai kaadu papildus cigareti uzpiipeeja). No saakuam dusmojos - kaapeec tik ilgi nelaizh mani uz CSDD, bet tagad saprotu, ka veel nebiju visu iemaaciijies. Paldies Tev, Robert!Braukshanas eksaamens - skolas eksi pienjeema viens viirs - vaards saakas uz A burtu, gara auguma, ap 45 g.v. - riktiigs muulaaps. Skatiens taads biedeejosh, izprashnjaa Tevi pirms eksha, un eksha laikaa - IZGAAZH! 100% zinu, ka nebiju vainiigs, bet ko padariisi? Naakamo skolas eksi man pienjeema pats skolas direktors - mieriigi, bez stresa, un viss bija OK!Taa kaa visiem saku - maaciities uz VANAGS! Jo vairaak cilveeku maaciisies VANAGS, jo droshaaka kljuus satiksme! Padaargi varbuut buus, tomeer kvalitatiivi.P.S. Iedevu pabraukt ar savu auto pazinjam kursh maaciijaas MUSTANGS..... secinaajums - vairs nekad nedoshu braukt vinjam ar savu auto! Tur kaads laikam cilveeks atnaak nemaakulis maaciities, taadu arii palaizh no taa skolas uz SCDD!

D Daiga 07.12.2007

Iesakiet lūdzu kādu instruktoru no Vanaga.. Iepriekš daudzinātais Roberts Sīlis instruktoru sarakatā vairs nav:(

K kristine 19.05.2008

Vanagā mācijos pie U.Albertiņa, super pasniedzējs, braukšanu man mācīja M.Znotiņš, arī super, stingrs, bet taisnīgs . par to naudas izspiešanu domāju tās mīļie ir jūsu iedomas, ar instruktoriem tiek slēgts līgums kurā ir norādītas visas cenas, no mani nepaņēma nevienu lieku santīmu un arī neizskatījās, ka taisās to darīt, exi noliku ar pirmo reizi un ar 1 soda punktu.

A anita 19.05.2008

Ilzīt iemācies... nav brīnums ka nevari pabeigt. "Vanaga" ha ha t.i Vanags sieviešu dzimtā vai kā domāts?

A anita 19.05.2008

varbut tu esi tik "skaista" ka jautajot par tavu amatu un draugu kads meginaja iepazities