VID ēkas būvniecība - Bezkaunība

Esmu šokā par jaunās VID ēkas būvniecību.Ir zināms ,ka ēku būvē firma RE&RE,bet strādā protams daudzas citas firmas,kā apakšuzņēmēji.Vīra kungs ar lielu darba stāžu un izglītību celtniecībā uzsāka darbu kādā no šīm firmām,pēc divām nostrādātām dienām tika pateikts,ka pagaidām darba līgumu neslēgs un darba alga pirmajā mēnesī netiks izmaksāta ,maksāšot tikai pēc otrā mēneša.Bet tas vēl nav viss.Celtniekiem nav kur pārģērbties,nav kur apēst līdzpaņemtās pusdienas,nav kur atstāt savas drēbes.Interesanti vai VID ir interesējies par šo situāciju,kas notiek viņu dārgās ēkas būvniecībā.Par to ,ka arī šeit algas tiek maksātas aploksnēs.Ir izredzētie,kam ir noslēgts darba līgums ,bet protams ne par tādu algu ,kas piedāvāta ,māc šaubas vai arī nodokļi tiek maksāti.
Gribētos zināt vai RE&RE darbinieki arī saņem algu pēc diviem mēnešiem.Darba inspekcijā nav vērts griezties,jo lielākoties notiek atrakstīšanās,drīzāk BEZ TABU varētu atvērt acis neredzīgajām un nedzirdzīgajām instutīcijām,kas līdz šim nesaprot ,kas te notiek ,viss taču ir kārtībā!!!!!!!!!!!!!

ž

T trollis123 25.01.2013

Nevajag kunksteet -savaac pieraadiijumus un nes uz darba inspekciju vinji paliidzees.Tas viss protams prasa laiku un liidzeklus, bet bez pieraadiijumiem vinji neko nepaliidzees, kaut vai taadel ka aizejot uz objektu gandriiz visi salien pa stuuriem un klusee.Latvijas celtnieku arodbiedriiba paliidziibu nesniegs arii VID tikai atrakstiisies.Arii tiem kas tur straadaa ir jaabuut ar pautiem.Es pats tam esmu gaajis cauri un gandriiz vienmeer palieku viens, jo visi atbalsta tikai vaardos un kad jaapaariet uz reaalu darbiibu visiem atrodas argumenti, lai neatbalstiitu.