www.sudzibas.lv Viasat Slikts serviss, krāpnieciska uzvedība

Viasat - Slikts serviss, krāpnieciska uzvedība

Viasat nenodrošina sakarīgu iespēju kontaktēties, lai risinātu radušās problēmas. Klientu apkalpošanas serviss nav sazvanāms. Ja tas tomēr izdodas, tad jāmaksā apmēram 2Ls par zvanu ieskaitot ļoti ilgu savienojuma gaidīšanu. Atteikšanās no pakalpojuma notiek mistiskā telefona sarunā ar darbinieku, kurš vienā laidā stāsta acīmredzamu nepatiesību, tā vēl vairāk pagarinot maksas sarunu. Cita starpā Viasat darbinieks apgalvo, ka atteikties no pakalpojuma rakstiski, kā to paredz likumdošana, nav iespējams. Ļoti melīga un negodīga kompānija.

V Viasat 03.03.2010

Viasat
Ogres rajons
Ogre
Vidus prosp. 16A-64

Viasat nenodrosina sakarigu iespeju kontakteties, lai risinatu radusas problemas. Klientu apkalposanas serviss nav sazvanams. Ja tas tomer izdodas, tad jamaksa apmeram 2Ls par zvanu ieskaitot loti ilgu savienojuma gaidisanu. Atteiksanas no pakalpojuma notiek mistiska telefona saruna ar darbinieku, kurs viena laida stasta acimredzamu nepatiesibu, ta vel vairak pagarinot maksas sarunu. Cita starpa Viasat darbinieks apgalvo, ka atteikties no pakalpojuma rakstiski, ka to paredz likumdosana, nav iespejams. Loti meliga un negodiga kompanija.
Lasit komentarus Televizija / Radio
Vairakas sudzibas par "Viasat"

Viasat - Esmu vilusies!
Viasat - blezu kantoris
Viasat - Krapnieki
Viasat - Mekle naudu :D
Viasat - Mak mulkot tautu
Viasat - nevelas laust ligumu, un piestada astronomiskas soda summas
Viasat - Neiekritiet uz VIASAT bezmaksas pieslegumu!
Viasat - cenas
Viasat - Krapnieciga riciba
Viasat - krapnieki

I Imis 03.03.2010

Nesaskatu šeit nekādu problēmu. Viasatu sazvanīji, atteicies. Protams, ka par telefonsarunu jāmaksā, neesmu dzirdējis, ka Latvijā tiktu izsludināti bezmaksas sakari.
Es gan palieku pie Viasat, jo mūsu valstī neviens neko labāku pagaidām nepiedāvā.

J jezups 07.03.2010

un kaa tu pieradisi ka esi zvaniijis, kaut arii pats ierakstitu sarunu