www.sudzibas.lv Viasat Neiekrītiet uz VIASAT bezmaksas pieslēgumu!

Viasat - Neiekrītiet uz VIASAT bezmaksas pieslēgumu!

Neiekrītiet uz VIASAT bezmaksas pieslēgumu! 1. mēnesī rēķins atnāca par 36 Ls

Pieslēgšana "itkā" bezmaksas, taču rēķinā gan uzrādas k-kas cits.

Bija tā. uz manu personīgo telefonu saņēmu zvanu no VIASAT man piedāvāja bezmaksas VIASAT kabeļtelevīzijas komplektu un pislēgšnu "BEZMAKSAS" Būšot jāmaksā tikai 6 Ls, slēdzot līgumu uz 2 gadi. piekritu, bet viss "bezmaksas izrādījās tīrākie meli.

P

G gurkjis 24.09.2008

Vajadzeeja smalki izlasiit liigumu, kad parakstiiji!

L LLLL 24.09.2008

Pieslēgums bez maksas- tas ir, ka vadu no tava dzīvokļa iesprauž sadales kastē. Tātad spraudiens bija bez maksas... Par vadiem maksā, par abonamentu maksā nu un kas vel tur ir... visādi pribambasi.

M MADARA 24.09.2008

Pirmais pusgads ir bezmaksas, vnk saakumaa ir jaasamaksaa par karti, taadeelj taada summa...

A adesso 04.10.2008

ir bezmaksas uzstadijums tieshi tagad.
jamaksa par pieslegumu - signala sutishanu. tad ir aboneshanas maksa un 1x reiz gada par karti jamaksa

Z Zinta 12.03.2009

Arī man viņi līdz kaklam .Vai mēs vainīgi ka viņi neatsūta laikā rēķinus, tad sūta par diviem, it kā mēs to vien daram kā gaidam vīņu neizdarības, pēc tam ej un saproti, par cik mēnešiem jāmaksā, par cik samaksāts.visu laiku mēnesi uz priekšu, kā nokavē dienu, tā atslēdz, bet samaksāts taču ir uz priekšu.Lūdzu paskaidrojiet?

J Janis 24.04.2009

Nu vispar VIASAT ir satelittelevizija, nevis kabeltelevizija. Un ja reikins ir 36 ls, jus varejat paintereseties par ko vins ir tads, un par ustadisanu maksu nem pats meistars nevis VIASAT, un ja vins to nepanema uzreiz, tatad uzstadisana bija bez maksas!

I Inese 10.07.2009

Jā, jā, interesēties var cik grib, atbilde vienmēr ir - jā, tas un tas ir bez maksas, bet par to un to jā, maksā tik un tik. Un tas tas un tas nekur nav bijis ne atrunāts, ne uzrakstīts... Beigās atbilde - ja nepatīk, varat rakstīt sūdzību. Uz sūdzību atnāk formāla atbilde un viss turpinās...

A Atis 05.12.2009

No sākuma, ja nemaldos, bija 2 mēnešu abonēšana, kā arī kartes maksa. Bet pati pieslēgšana ir bez maksas :)
Ja pieslēgšana būtu par maksu, tad maksātu vēlvairāk :)
Bet patiesībā neizprotu Pētera sašutumu. Par ko tad sašuti? Par to, ka neiepazinies ar visiem nosacījumiem? Ka nezini atšķirību starp pieslēgumu un abonēšanu? Bet vēl laileāku neizpratni izraisa tas apstāklis, ka cilvēks slēdz ilglaicīgu sadarbības līgumu tikai tāpēc, ka to bez maksas pieslēgs :)

L linda 08.06.2010

pašreiz ir ļoti labs VIASAT piedāvājums bezmaksas uzstādīšana un abonēšana tika 3, 5Ls mēnesī. Nenokavējiet, tikai līdz zāļu dienai. man pašai gan bija aizdomas par reklāmas triku, bet tik tiešām bezmaksas uzstadīšana un ļoti laba kvalitate.

L Linda Kelle 08.11.2016

forši, ka kopš janvāra mēneša VIASAT ir PARĀDĀ par savas darbinieku ballītes organizēšanu Vecrīgā , klubā 9.VILNIS! un uz vairākkārtīgiem atgādinājumiem neviens neuzskata par vajadzīgu atbildēt!! nemaz neskatoties uz to, ka par interjera bojāšanu netika pier'ēkināts vispār gandrīz nekas ... - jo vācot nost dekorācijas, krietni pabojāja gan esošo telpu krāsojumu, gan citus interjera priekšmetus!! kolosāla kompānija!!! padzēra uz mana rēķina un vēl pēc viņiem taisīju remontu!!! pirms saistīties, iesaku ņemt 130% priekšapmaksu!!!