www.sudzibas.lv VIADA Slikts serviss

Viada - Slikts serviss

Šodien iebraucām kārtējo reizi Viada uzpildes stacijā. Ilgi gaidījām kasieri, lai varam apmaksāt degvielu, bet nu to vēl var saprast. Bet kāds bija mūsu sašutums kad pārdevēja mums aizrādīja "kādēļ mēs neesam izpildījuši degvielu", mēs pateicam ka vēlamies izmantot priekšapmaksas iespēju kuru piedāvā uzpildes stacija. Tad darbiniece ar neapmierinātu veidu sāka mums aizrādīt un mūs pamācīt ka tad īsti mums būtu jālej tā degviela. Kad parjautaju vai tiešām vairs nevar izmantot priekšapmaksas iespēju, tad ar neapmierinātu seju tomēr beidzot mūs apkalpoja! Lūgums aizdomāties par jūsu darbinieku kompetenci un līdzsvarotību kā arī prasmi komunicēt ar klientiem! Ļoti nepatīkama attieksme. Darbinieces vārdu neieveroju, bet izskatās 40+ gadi, melni īsi mati, brilles.

28.09.2023

Papildināts Jana_I 28.09.2023