www.sudzibas.lv VIADA Bojājumi?

DUS Viada zonas neesamība - Bojājumi?

Līdz ar jauno, nesen atklāto degvielas uzpildes staciju “Viada” Jelgavā, Rīgas 56, starp Jelgavu un Ozolniekiem, kur bieži sanāk braukt uzpildīties, jo ir pa ceļam, katru reizi saskaros ar aktuālu problēmu-nav zonas. Personīgi visērtākais norēķināšanās veids ir ar mob. T. , ko nav iespējams izdarīt šajā konkrētajā benzīntankā, jo iekštelpās nav zonas un maksājuma darījumu nav iespējams veikt ar bankas karti, kas ir telefonā, kur katru reizi ir vai nu jāiet atpakaļ uz auto pēc maka vai arī jāiet ārā un jāmēģina uz pāris sekundēm, lai norēķinātos ar aplikāciju, “noķert zona”. Interesanti, ka tieši tajā vietā nav, jo blakus ir gan Jelgava, gan Ozolnieki, kur problēmas ar zonu nav. Varbūt ir iespējams to izlabot!

Good Intentions 22.02.2022

Ja kaite ir zināma, tad kapēc uzreiz nevar maku ņemt līdzi? ¯_(ツ)_/¯

A AiK 23.02.2022

Un kāds sakars Viada ar telefona ZONU ?Pašam nav smieklīgi?Tankštelle un zona Telefonam :D :D