www.sudzibas.lv Vetārste no Rēzeknes psihiski nenosvērta vetārste

Vetārste no Rēzeknes - psihiski nenosvērta vetārste

Rīt, 16.01., TV3 raidījumā Degpunkts sižets par vetārsti no Rēzeknes. Iesaku noskatītie, vismaz reklāmas fragments bija iespaidīgs. Domāju te darbiņš būs Veterinārārstu biedrības Ētikas komisijai.

V

A Aleksandrs 15.01.2010

Par kuru tiesi vetarsti runa?Ta, kura brauka ar zalu minivenu, tiesam ir nekauna, ja kakim vai sunim nav ciltsraksti un nemaksa mazak par 500 Ls, skataties, ka neiedod zalites, lai atrak aiziet uz labakiem medibu laukiem.

B B 15.01.2010

man liekas, ka runa gāja par BezTabu. Nu mani draugi no Rēzeknes teica, ka tur točna NAV NORMĀLA veta.

K Katrina 18.01.2010

Precizēju- šovakar 18.janvārī pl. 19.20 Bez Tabu- šokējoša sižets par vetārsti no Rēzeknes, kas apmētā klientu ar kaķēna līķi.

Z zemite 06.02.2010

Bez Tabu - sižets šokējoš, bet bez pierādījumiem. Meitene savāca kaki no ielas un atnāk pie vetārsta bez naudas to ārstēt, kā vina pati to intervijā apliecina. Diemzel vetārsti nespēj visiem sniegt bezmaksas pakalpojumus. Viss kas notika vai nenotika tālāk prasa liecinieku uzklausišanu un izmeklešanu. Pirms tam - atturēsimies no komentāriem.

S Sss 17.04.2011

nu cilvēki bez naudas atnāk pie PRIVĀTĀ veterinārārsta nebrīdina par naudas neesamību un pēc tam nekaunīgi pūlas aizbēgt - viņai to kaķi ne tikai mest pakaļ vajadzēja, brīnos par veterinārārstes pacietību...

V Vilma 23.08.2011

Kārtējā šokējošā ziņa par vetārsti J.Kuzņecovu. Mazu sunīti, kuru ārstēt atnesa maza meitenīte ar savu vecmāmiņu, vetārste esot tā metusi uz procedūru galda, ka sunītim no mutes sākušas tecēt asinis! Mazā meitenīte tagad apmeklē psihiatru. Par dakteres rīcību sastādīts administratīvo pārkāpumu protokols, uzlikta soda nauda 50 Ls apmērā. Kāpēc šim cilvēkam - nezvēram tiek atļauts strādāt??? Mīļie cilvēki, zinu, ka Rēzeknē ar vetārstiem ir ļoti slikti (jaunajā klīnikā netiek veiktas sarežģītas operācijas utt., ), bet nu nevediet savuz dzīvnieciņus pie J.Kuzņecovas. Ja ir iespējas, laiks utt, brauciet uz Daugavpili, uz diennakts veterināro klīniku (Balvu ielā), kur ir unikāli dakterīši, profesionalitāte, atsaucība, sirsnīgums, godprātība... dzīvnieciņš tiek apskatīts, ja nepieciešams - ārstēts, tiek veiktas arī sarežģītas operācijas, dzīvnieciņi pēc operācijas tiek apkopti, aprūpēti un saimniekiem atdoti tad, kad dzīvībai briesmas nedraud.

K kk 23.08.2011

Par Kuzņecovu ir tik daudz lasīts un dzirdets slikts, ka jābrīnās, ka kāds vel pie viņas griežas. Vai tiešām PVD šādai "vetārstei" nevar atņemt licenzi? 50 ls administrativais sods- smieklīgi...