Veselības centrs Možums-1 - Neprofesionalitāte

Labdien!
Vēlējos atstāt sūdzību šajā platformā par Možums ginekoloģi Anitu Spakoviču. Sākumā ārste likās patīkama kā cilvēks un šķita, ka turpmāk esmu strādājusi atradusi labu ārstu, taču tagad saprotu, ka nemaz tik labi nebija viss. Ilgu laiku (vairāk kā pusgadu) viņa nevarēja atrisināt jautājumu par dzemdes kakla skrīningu, tā kā es nesaņemu šo vēstuli. Es aizmirsu uzjautāt ģimenes ārstei un NVD teica rakstīt iesniegumu ar elektronisko parakstu. Bija iestājusies grūtniecība. Tā kā daktere bija atvaļinājumā, aizgāju pie citas ginekoloģes, kas uzreiz paņēma analīzes dzemdes kakla skrīningam un vēlāk analīzēs uzrādījās cilvēkpapilomas vīruss. Tad atgriezos A.Spakovičas, izstāstīju jaunumus un minēju, ka nejūtos pārāk labi-sliktas dūšas, vemšana man nebija. Pateica, ka māsiņa atvaļinājumā un tāpēc mātes pasi vēl nerakstīs. Pierakstīja uz nākamo reizi uz diviem laikiem, lai sarakstītu mātes pasi. Tajā reizē man bija augsts asinsspiediens, biju satraukta par CPV, vajadzēja gaidīt kolposkopiju vairākus mēnešus. Daktere ik pa laikam stāsta kaut ko pavisam nesaistītu, par darba problēmām ... es tik vēlāk sapratu, ka par grūtniecību viņa runāja stipri mazāk nekā par dažādām ar darbu saistītām neērtībām un tas viss man arī palicis atmiņā. Daktere pierakstīja mani uz ultrasonogrāfiju, jo bija laiks. Taču notika SA. Biju Stradiņu slimnīcā, kad zvanīja no poliklīnikas un teica, ka ultrasonogrāfiju jāpārliek tajā dienā uz vēlāku laiku, jo daktere no rīta nevarot, bet es saku,ka es nezinu vai man to vairs vajadzēs,jo esmu Stradiņos un man bija SA, klausulē atskan ķiķināšana un ar šo ķiķināšanu reizē atbild, ka droši vien tad nē. Es tobrīd domāju vai tiešām dzirdu šos smieklus klausulē, jo līdz šim vēl nav bijis tā, ka dzirdu to kā nav.
Vēlāk kad ginekoloģes kabinetā izstāstu šo gadījumu, daktere saskatās ar savu māsiņu, tad atbild, ka droši vien šis darbinieks tobrīd runāja ar vēl kādu citu... Nezinu kā ārstē ieguva atbildi uz to, kas tobrīd notika, bet manuprāt darbiniekam dzirdot, ka pacientam ir bijis spontānais aborts un USG visticamāk var atcelt, būtu bijis jābūt saprotošam un empātiskam nevis jāiesmej.
Aizgāju pie citas ginekoloģes, kur uzreiz sajutu lielāku profesionālitāti un noteikti zinu, ka Možumā vairs neatgriezīšos.

06.05.2024

E