www.sudzibas.lv Veselības Centrs 4 Neveiksmīga abdominoplastika

VC4/ Nonna Tomiseva - Neveiksmīga abdominoplastika

Veicu abdominoplastiku vc4.
Operāciju veica Dr Nonna Tomiševa.
Pēc operācijas noņemot plāksterus ieraudzīju ka mana naba izskatas pēc anusa un ir novietota nevis pa vidu, bet uz vienu malu no vidus līnijas. Dr Tomiševa no sakuma gribēja man ieskaidrot ka tas ir no pampuma.
Kad pampums nogāja bija skaidri redzams ka naba atrodas nevieta. Dr tam piekrita un veica nabas korekciju.
Naba nu atrodas pa vidu bet ir briesmīga. Ta ir liela,ta nav apala un jau tagad redzu ka nāksies vērsties pie cita speciālista lai to uztaisītu normālu.
Ar to ka naba ir vienas retas vien nepietika-korekcijas laika Dr laikam ir roka tricejusi un man blakus nabai ir iededzinātas 2 papildus retas. Ari tas vel nav viss. Pats griezums zem vēdera uzskatu ka ir veikts nepareizi.
Parasti šadu griezumu veic c forma. Mana gadījuma Dr izdomāja griezt ka viņa izdomāja-proti griezuma gali iet uz leju. Kad jautāju kāpēc ta- Dr atbildēja ka gribēja saglabāt tetovējumu,lai gan pirms operācijas viņai teicu ka to darit nav vajadzības jo tapat retai un tam tetovējumam reiz tiks tetovēts pa virsu.
Nu rezultāta man vel sanos ir adas kabatas kuru ari varēja nebūt.
Ar operāciju esmu neapmierināta un uzskatu ka mani gandrīz 3000 eiro tika izmesti veja.
Dr Nonnai Tomiševai uzskatu ka pilnīgi nav pieredzes šada veida operācijas.
Citiem sirsnīgi iesaku 100x padomat pirms griezties pie viņas.
Ja jau viņa pamanijas nabu piesut greizi tad ko viņa var izdarit ar cilvēka seju???Bail padomat...

Aw

Kr Krishinjsh 11.01.2017

Ļoti atklātasbildes,lai neteiktu vairāk, brīžiem pat nesaprotami atklātas, bet tai pat laikā jūtu līdz. Ceru, ka Jums izdosies visu savest kārtībā, bet no daktera noteikti vajadzētu prasīt atpakaļ naudu vai vismaz daļu no tās, vai ideālajā gadījumā prasīt, lai viņš sponsorē cita ārsta pakalpojumus, kurš šo visu izlabos!

Ra Raitis Kurpnieks 11.01.2017

Vēl plikāk nevarēja? Bižku zemāk un jau vāveri var redzēt. Naba ir manāmi šķība, gan jau sanāks vienoties.

Ka Karline25 18.01.2017

Arī neiesaku ārsti Nonnu Tomiševu. Pēc konsultācijas apmeklējuma pie šīs speciālistes man nācās atgūties vairākas dienas. Augstprātīga attieksme, tonis kādā runā ar pacientu, nicīgi komentāri pēc uzdotajiem jautājumiem, kaut ko tādu nebiju pieredzējusi kopš padomju laikiem valsts poliklīnikā. Doties pirmo reizi pie plastikas ķirurga jau tā ir diezgan liels pārdzīvojums, bet ,ja atbalsta un iedrošinājuma vietā gandrīz vai jāmeklē psihologs, tā gan nevajadzētu notikt.