Venipak - Kurjers

Labdien!
Vēlos iesniegt sūdzību par kurjeru. Man 13.10.2023. ap 11:00 atveda sūtījumu.
Pusstundu iepriekš kurjers pa telefonu teica, ka atvedīs paku, bet nenesīs pie durvīm. Dzīvoju 4.st. pati nevaru uznest 23kg pieskočotus pie paletes.
Kad iepirkos internetaveikalā, nebija opcija izvēlēties saņemt pie durvīm vai saņemt pie kāpņu telpas 😅 Manā pieredzē piegādes firmas ved pie durvīm. Jo citādāk sanāk, ka nedrīkst pasūtīt neko, ko pats nevari uznest.
Sazinājos ar venipak, persona čatā gan bija jauka. Teica, ka ir iespēja atgriezt paku nost no paletes un uznest pa daļām, ka sazināsies ar kurjeru.
Beigās sanāca, nedaudz citādāk. Kurjers atveda paku un nolika pie kāpņu telpas. Es teicu, ka nevaru uznest pati. Varbūt var atgriezt. Viņš atteica, ka var vienīgi atstāt pie kāpņu telpas un viss. Es pietupusies pa vienam pakāpienam, turot paleti aiz viena gala, lēnām mēģināju iebīdīju kāpņutelpā, jo netaisos atstāt uz ielas preci. Karjers vienkārši aizgāja. Mani lēnām pārņēma izmisums, jo tas nebija viegli. Kurjers vienkārši skatījās pa mašīnas logu. Kaut kāda vecmāmiņa netika kāpņu telpā, jo palete bloķēja durvis. Es sāku raudāt, jo nu nezinu stulba situācija, ne? Lai nu kā... iebīdīju paleti beidzot kāpņu telpā un vecmāmiņa aizgāja pēc naža. Šajā brīdī pamanīju, ka ir atnākusi sms, ka kurjers uznesīs uz 4. Stāvu.
Kad sāku griezt paku vaļā, pēkšņi uzradās kurjers.
Kopumā - ļoti nepatīkama pieredze.

17.10.2023

S Spuris 17.10.2023

Muļķīga situācija protams un skaidra lieta,ka ne visi spēj uznest,taču Jūs laikam nebija klāt kad Dievs pratiņu dalīja,jo parasti cilveks jau apzinoties apsver iespējas kā preci uznest un sagatavojas.Pie tam varējāt mierīgi jau paņemt nazi atbrīvot preci no paletes un ielikt kaut vai kapņutelpā nevis stumt iekšā ar visu paleti! Un ja pasūtīsiet preci kuru nemaz nevar pa kāpņutelpu uznest ? Ko tad darīsiet? Pieprasīsiet no kurjeriem krānu lai mēģina pa logu iecelt ? Man reiz arī bija liels pasūtījums un vienkārši pavaicaju kurjeram vai varēs izlīdzet līdz liftam un rezultatā arī dzīvoklī palīdzeja ienest.Daudz jau arī atkārīgs no attieksmes.Acīmredzot pati bijāt negatīvi noskaņota un to pašu arī saņēmāt pretī.

S Sūzija99 17.10.2023

Tas komentārs nav jums domāts, bet Venipak.

S Spuris 17.10.2023

Sūzija99 nu tad arī rakstiet pa tiešo Venipakam uz e-pastu vai majas lapā ja tada eksistē ,nevis čīkstat publiskā vietnē,kura jebkuram ir tiesības izteikt savu viedokli,ieteikt ,palīdzēt un t.t. Vai saprotami izskaidroju Jums ,Dieva apbižotai ?

Velvetpopstar 17.10.2023

Venipsks šeit sūdzības un komentārus nelasa.

G Gonzo23 18.10.2023

Spuris, ka tik tu tas tizlais kurjers nebiji, ka tik ļoti aizsvilies😂

S Sūzija99 17.10.2023

Man teica, ka tiek nosūtīts Venipak paziņojums, ja tiek ievietota sūdzība.
Jums nav jābūt tik sarkastiskam.

S Spuris 17.10.2023

Jāsaka tā - cirks aizbrauca ,taču klauns palika :) Jūs izpildat visu ko pasaka ? :DDDDDDD Mjā..smags gadījums...galva acīmredzot tikai paikas bāšanai. :) Varu tikai atkārtot,ka šeit ir publiska vietne! Ja vēlaties bez ''lieciniekiem'' ,tad rakstiet tai firmai pa tieso uz e-pastu! Vai ierakstītu vēstuli caur Latvijas Pasta nodaļu. Vai zvaniet viņiem.Interneta viņiem ir mājas lapa! Kapēc čīkstat par to ka esat ielikusi publiskā vietā savu sūdzību ,kurā paradat sevi smieklīgā situācijā un arī tad nav labi ?

S Sūzija99 17.10.2023

Bet kādēļ jums ir jāsmejas par citiem cilvēkiem?

Sūzija99 tapēc, ka ir iemesls pasmieties :DDDDD