www.sudzibas.lv VDF Latvia Sia Neprofesionāla attieksme

AtrisinātaVDF Latvia Sia - Neprofesionāla attieksme

Uzņēmuma VDF Latvia tirgotājs GUSTAVS STAFECKIS ieradās manas vecmammas mājās reklamējot ūdens filtrus un, veikli apvārdodams, mājās devās ar līgumu un 192€ sākuma iemaksu(no 891€ pilnās maksas). Vecmamma, sapratusi izdarīto, vērsās pie manis, lai novērstu muļķīgo pirkumu. Palūdzu VDF Latvia pārstāvim atgriezt naudu un lauzt noslēgto līgumu. Ierodoties mājās iepriekš minētais pārstāvis mēģināja pierunāt neatteikties no pakalpojuma. Tā kā mūsu lēmums palika nemainīgs, tirgonis devās prom ar vārdiem, citēju, "Jums kaut kas ar galvu laikam nav kārtībā. Skataties, ka nesaslimstat ar vēzi." Ieteiktu izvairīties no garām sarunām ar šiem tirgoņiem.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Pirmāsūdzība 06.01.2016

Konflikts tika atrisināts - kompānijas VDF Latvia konsultants Gustavs Stafeckis personīgi piezvanīja un atvainojās par nekorekto attieksmi un savaldības zaudēšanu un apsolīja personiski atlīdzināt.