www.sudzibas.lv Valda Čakša Briesmīga pasniedzēja

Valda Čakša - Briesmīga pasniedzēja

Ārprātīga pasniedzēja.Ļoti nepatīkams raksturs, garastāvoklis svārstās katras 5 minūtes. Es nepatiku viņai uzreiz un viņa sāka izcelt mani kursabiedru vidū kā "neadekvātu" un "augstprātīgu" cilvēku. Pasniedzēja ļoti bieži sajauca uzdevumus un datumus un, kad es taisni teicu, ka šis un tas plānots un uzdots nebija, viņai vienmēr bija daudz vieglāk nolaisties līdz personīgiem pazemojumiem, nekā atzīt, ka viņa kaut ko sajauca.Viņas kurss "Ebreji Latvijā un Latgalē" ir vienkārši ārprāts. Mums iedeva uzdevumu paņemt piecas intervijas no represētajiem, kuriem bija jāzvana un jāraksta, jāpierunā, jārisina pašiem savas grūtības, kuras vērstas uz to, lai papildinātu RA un Čakšas kundzes sasniegumu krātuvi. Par grāmatas analīzi man ielika zemu atzīmi, kamēr mani kursabiedri dabūja daudz augstākas atzīmes, ieskaitot to, ka viņu darbi pēc analīzes neizskatījās. Kad jautāju, kāpēc kritētiji ir tik atšķirīgi katram cilvēkam, man atbildēja, ka "ir jāskatās uz sevi, nevis citiem". Smieklīgi.Kad sāku problēmu risināt ar Augstskolu, Čakšas kundze kabinetā ar mīļu balsi stāstīja, ka viņai nekad tādu problēmu ar studentiem nebija. Toties, runājot ar mani, viņa viltīgi smaidīja, kad sāku raudāt. Man ielika tādu atzīmi par "neadekvātu teksta interpretāciju". Ja jau mēs mācamies vēsturē, tad pastāstiet man, lūdzu, kā interpretācija var būt adekvāta vai neadekvāta? :) Šī kundze ir viltīga, manipulatīva un bezsirdīgi izturas pret studentiem ar raksturu, jo tādos cilvēkos viņa, nezinu kāpēc, absolūti bērnišķīgā veidā redz konkurenci.Если у Вас есть характер, если Вы уверены в себе и имеете желание найти свой научный путь, если Вы можете постоять за себя и не любите, когда на Вас давят,- обходите стороной Резекненскую Высшую Школу с её великолепной преподавательницей Валда Чакша.

I

A Anda Sloga 10.12.2021

Nav taisnība! Esmu apguvusi viņas pasniegtos kursus, pasniedzējai nav ne vainas, ļoti gudra un pretimnākoša.

G Gulbenietis 10.12.2021

Da izbeidz. Man rados ir daudz pedagogu. Tu jau te raksti tādā tekstā, ka galva un deguns ir gaisā. Diez vai tavi kursa biedri ir tik dumji, kā tu domā. Bet viens ir skaidrs. Pasniedzējam un skolotājam norādīt kas un kā jādara ir nepieklājīgi. Ja sūdzība dekanāta nav pamatota, tad es viņas vietā tev 3nieku ieliktu par kursu, lai citreiz aizdomājies, ka neesi tu pasaules naba. Šītādus mamma un tētis iemāca, ka var darīt, ko grib un tad skolotājas raud pēc stundām. Kāpēc viņas lahuškai ielika 8 nevis 9. Atnāk labot, a galvā vējš pūš. Pēc laika atkal mamma zvana un lamājas, jo meita zvēr, ka visu zina labāk nekā skolotāja :D.