www.sudzibas.lv vakara vadītājs Sabojātais pasākums

vakara vadītājs - Sabojātais pasākums

Gribu padalīties iespaidos par savas dzimšanas dienas svinībām. Organizējot savu dzimšanas dienu, pēc draugu ieteikuma nolēmu piesaistīt vakara vadītāju-muzikantu. Pēc ieteikuma savlaicīgi (apmēram pirms pieciem mēnešiem) piezvanīju Gunāram tālr.29134293 e-pasta adrese [slēpt]@inbox.lv. Vienojāmies par svinību datumu. Trīs nedēļas pirms pasākuma piezvanīju Gunāram lai atgādinātu par sarunāto pasākumu, uz ko Gunārs atbildēja, ka viss ir sarunāts, būšu divas stundas pirms svinīgās daļas un palūdza lai es aizsūtu karti, kur notiks svinības uz e-patu.
Pienāk noliktais datums, tiek klāti galdi, tiek izbrīvēta vieta muzikantam, bet muzikants kavējas. Un tad iedomājieties sajūtu,kad Tu stāvi pie saklātiem galdiem un piezvanot Gunāram viņš paziņo, ir noticis pārpratums es esmu kāzās, divās vietās es nevaru spēlēt. Tā brīža sajūtas es nevaru uzrakstīt un nevienam nenovēlu. Protams, ka svinības notika, bet šīs sajūtas ne es, ne mana ģimene neaizmirsīs. Lai veicas Gunāram viņa karjerā, jo otrā rīta man uz mobīlo tālruni atnāca izziņa "Ļoti atvainojos Jums Armand".
Patiesā cieņā Armands S.