Vairāk Saules - Slikts serviss

Svētdien pusdienoju Vairāk Saules Akropolē. Vēlējos pasūtīt Aperolu, pie kā viesmīle man atbildēja, ka nav Prosecco, bet tomēr, piedāvāja tā vietā ieliet citu sortimentā esošu dzirkstošo vīnu par ko būs jāpiemaksā. Piekritu, bet pie rēķina saņemšanas biju nesaprašanā, ka viesmīle līdz galam nepaskaidroja, kā sastāvēs piemaksāšana. Līdz ar ko samaksāju par Aperola kokteili pilnu cenu, kurā jau iekļauts Prosecco, plus vēl par ielieto šampanieša tilpumu. Nevajadzīgi nācās pārmaksāt, par viesmīļā nekompetenci, izskaidrot piemaksāšanas kārtību.

13.11.2023

E

Velvetpopstar 13.11.2023

Jūs hau arī nejautājāt un tāpēc viņa gan jau padomāja, ka busu saprotat un tāpēc nepaskaidroja.

L Lauva3344444454555 13.11.2023

Muļķis paliek Muļķis.

Die Another Day 13.11.2023

Dzert vajag mājās, lētāk sānāk. Ja naudas nav, vai esi kāpejkp*sējs, tad nav ko pā publiskām ēstuvēm staigāt.