Uzņēmums/ Senili OÜ , ecolady.lv - Krāpšana

Pasūtīju preces internetveikalā www.ecolady.lv . Pasūtījums pienāca, mani viss apmierināja. Vēlāk man pienāca epasti no šī veikala ar atlaižu piedāvājumiem. Nolēmu veikt vēl vienu pasūtījumu. 12.01.2024.veicu samaksu un saņēmu pasūtījuma apstiprinājumu no veikala. Pēc dienas pienāca epasts no ecolady.lv, ka manas pasūtītās preces nav pieejamas un piedāvāja citu preces modeli. Es atbildēju, ka cits modelis mani neapmierina un lūdzu informēt par naudas atgriešanu. Kopš tās dienas veikals man nav atbildējis. Esmu aizsūtījusi vēl trīs epastus ar jautājumu, kur ir mans pasūtījums. Atbildes nav, preces nav, naudas atgriešana nav. Veikala mājaslapā kontaktu sadaļā norādīts tikai epasts. Nav ne telefona, ne adreses.

Papildināts Ingūna Īstenā 18.01.2024

Situācija nav atrisināta

D Deva 09.02.2024

02.02.2024 veicu pasūtījumu internetveikalā www.ecolady.lv.
Veicu samaksu , viss veiksmīgi , bet man neatnāca e-pasta apstriprinajums ka pasūtījums ir apstiprināts. Nauda ir aizsūtīta , bet nav ziņa.
Rakstīju uz e- pastu nekādas ziņas . Nāk tikai e-pastā ziņas par atlaidēm .
Nav ne apakšveļa ko pasūtīju ne nauda atpakaļ, bet pats galvenais kas mani sadusmoja ir šī ignorēšana.
Liekas ka šis interneta veikals vienkārši izkrāp naudu vai arī kaut kas ar pasūtījumiem vai precēm nav ok , bet tas šāda gadījumā vajag ziņot cilvēkiem un informēt .
Cik es lasīju tad cilvēkiem tomēr ir bijušas preces no šis vietas .

L ligaup 29.02.2024

Man arī līdzīgi, pateica, ka modelis nav noliktavā un piedāvāja citu, no kura atteicos. Tālāk sūtīju epastu, kur pazuduši un kas notiek ar manu pasūtījumu un/vai atmaksu, nekādas reakcijas. Šodien uzrakstīju vēlreiz un teicu, ka sniegšu sūdzību un visur kur iespējams negatīvas atsauksmes, vēl dažas dienas pagaidīšu, ja nekas nenotiks, rīkošos.