Ūdens zorbings - Dubļu bumba

Biju nopirkusi 2 kuponus uz ūdens zorbingu draugam dzimšanas dienā.
Piebraukšana pie Bābelītes ezera, kur notiek šis ūdens zorbings, ir vājprātīga - pie ezera pieved izdangāts, un līkumains zemes ceļš.
Kad beidzot tikām pie ezera, trīs vīrieši centās uzpūst zorbu, kurš galīgi neizskatījās kā skaistajās reklāmās!
Izrādījās, ka zorbā ir caurums, kuru viņi (tikai) stundas laikā salaboja ar sudrab skoču. Paši vīrieši, meklējot caurumu bumbā, bija sanesuši ar kājām smiltis iekšā, kas sajaucās ar ūdeni, kas arīdzen bija bumbas iekšienē. Izteikti nelaipnais vīrietis, kas bija galvenais no tiem trijiem, mums uzrēja, lai lecam iekšā, neko nepaskaidrojis un pat nepateica, ka vēlams novilkt vismaz krekliņu, jo iekšā ir slapjš un netīrs! Aptuveni 3 minūtes ar draugu izturējām zorbā, bet tas bija ar sakostiem zobiem, jo tas tiešām bija kā ripot lielā dubļu bumbā. Un, ja jums likās, ka tas zorbs ir caurspīdīgs un jūs redzēsiet ūdeni zem kājām, tad varu jums pateikt, ka šī lielā gumijas bumba, pa kuras galiem itin viegli var izkrist, nebūt nav caurspīdīga, tā ir balta. Kad pateicu, lai velk mūs malā un izkāpdama sacīju galvenajam zorbinga organizatoram, ka zorbā ir dubļi, viņš atbildēja,ka tie neesot dubļi. Kad jautāju viņam, kas tad viņaprāt ir smiltis+ūdens, viņš diemžēl nevarēja man atbildēt. It kā nepietiktu ar to, ka šī pieredze bija briesmīga, viņš vēl visu laiku bildēja ar savu telefonu mūs slapjos, netīros, nelaimīgos un vīlušos cilvēkus.
Mīļie cilvēki un aktīvās atpūtas cienītāji, lūdzu nebrauciet uz šo ūdens zorbingu! Iespējams, ka ir kāda cita vieta, kāda cita kompānija, kas piedāvā kvalitatīvu zorbingu! Bet ja tomēr izdomājat braukt uz šo, paņemiet līdzi peldkostīmus uz stiprus nervus!

G

G gunciic 27.08.2013

Ceru, ka ar šo rakstu varu pasargāt dažus labus cilvēkus no lielas vilšanās.