www.sudzibas.lv Tundra SIA Krāpšana, melošana, algu nemaksāšana

Tundra SIA - Krāpšana, melošana, algu nemaksāšana

Toms buka, sia tundras īpašnieks, kurš sadarbojas ar firmu Kraso.lv, melo nepārtraukti un neizmaksā algu. Solīja, ka alga būs 10 līdz 15 datumā, kopš tā brīža katru otro dienu Saka, ka tūlīt būs. Meloja, ka kraso servisa valdes priekšsēdētājs Andris Lauris kuzņecovs viņu sodot un neizmaksājot naudu - andrim laurim kuzņecovam tika uzrakstīts - atbilde - par visiem iesniegtajiem rēķiniem tika samaksāts.
No 23 līdz 25 februārim toms buka nodzērās, nebija sasniedzams, šodien skaidro, ka naudu dzeršanai iedevis kolēģis.
Šodien toms buka Saka, ka vid ir bloķējis viņa kontus - sākšot risināt šo jautājumu trešdien. Mūs liek ārā no dzīvokļa, jo nav naudas, ar kuru samaksāt.
Mēs neticam šim vīrietim, viņš ir tik daudz izdomājis iemeslus kāpēc šīs naudas vēl nav, vēl dzērumā zvanīja un skaidrojās, skāra privāto dzīvi, žēlojās par savējo, vainoja darbinieku pie savām neveiksmēm, jo darbinieks grasās vērsties pie instancēm.
Toms buka uzņēma darbinieku bez jebkāda līguma sastādīšanas - visi darbinieki šai firmā strādājot bez līgumiem.
Kad sakam, ka mūs liek ārā no dzīvokļa toms buka uz to atbild ar - dzīve tāda.
Mani ļoti interesē ko šādos gadījumos var iesākt.
Toms buka darbiniekam parādā ir ap 1600€.
Par to, ka toms buka nemaksāja valstij nodokļus tagad ir jācieš viņa darbiniekiem un viņu ģimenēm.

E