Tulkojumu Serviss - krāpšana

Iesaku nevienam nesadarboties ar SIA "HOTLINE" (Tulkojumu Serviss) vai pārtraukt sadarbību.
Zemāk minētas visas kontaktpersonas un informācija:
SIA "HOTLINE"
Reg nr. 40103169084
Hanzas iela 4–28, Rīga, LV-1010
LV97HABA0551020861419

Jānis Prēdājs
Ivita [slēpt]@gmail.com
29732327
26854908

Ja veicat jebkādus pakalpojumus šim uzņēmumam vai kādai no minētajām personām, kas kārtojami ar pēcapmaksu - tad jūs tiksiet apkrāpts!

Uzņēmums maina kontaktinformāciju, izvairās no turpmākas sazināšanās un Jūs savu samaksu nesaņemsiet!!!

M mania 03.03.2010

Jā, pilnīgi piekrītu - esmu viena no šādi apkrāptajiem cilvēkiem. Turklāt pret viņiem pašlaik notiek tiesas process par nosaukuma zagšanu. Jautājumos, kas saistīti ar samaksu par sniegtajiem pakalpojumiem, izliekas beigti.

A Anna 18.04.2010

Jā, man arī SIA HOTLINE (Tulkojumu Serviss: [slēpt]@inbox.lv) nesamaksāja par manu darbu...Vispirms pat līgumu nosūtīja, pēc tam vēl tāmi, bet galu galā neko nesamaksāja un izvairījās no turpmākas sazināšanās.

I Ilze 17.05.2010

Es arī esmu kļuvusi par šo krāpnieku upuri. Uz maniem e-pastiem uzņēmums nereaģē. Vēl pirms kāda laika aktīvi sūtīja darba piedāvājumus, bet kopš pateicu, ka neko vairāk netulkošau, kamēr nesaņemšu samaksu par padarīto darbu, vairs man neko nepiedāvā un nu jau vairāk kā mēnesi neatbild uz e-pastiem.

I Irina 21.05.2010

Man tā patī situācija. Pilnībā piekrītu!

M Māra 30.05.2010

Man arī nav samaksāts parāds par 2009. gadu, kā arī par šī gada janvāri, februāri, martu. Netiek atbildēts uz e-pastu, telefona zvaniem.
Māra

L Lāsma 15.06.2010

Lūk, cik daudz cilvēku jau izdevies apkrāpt šim "uzņēmumam". Iesaku nevienam tulkam nesadarboties ar šaubīgiem uzņēmumiem, ja vismaz sadarbības sākumā netiek veikta priekšapmaksa.

Bēdīgi, ka šie krāpnieki joprojām turpina darbību... un cilvēki strādā par velti.