www.sudzibas.lv TUF Autocentrs Krāpšana,slikts serviss,neprasmīgi meistari.

TUF autocentrs - Krāpšana,slikts serviss,neprasmīgi meistari.

Mašīnai pazuda jauda,aizbraucu pie TUF uzzināt kas par lietu,par cik jau pirmstam biju pie viņem taisījis turbīni,pateica ka jārestaurē turbīne 800 euro.Atbraucu paņēmu turbīni un aizvedu pārbaudīt pie zinošiem cilvēkiem,izrādījās ka beigts ir egr vārsts un turbīne ir ideālā stāvoklī,vārsts maksā 200 euro,seciniet paši kādi viņi ir meistari.Tas ir tikai viens piemērs.TUF autocentrs klientus liek pēdējā vietā,galvenais tikai pēc iespējas vairāk naudu izvilkt,pārdevēji vienmēr nelaipni un uzvilkti,laikam tapec ka,pastāvīgi kāds brauc skaidroties,katru reizi kā atbrauc 25 euro diagnostika,baigā diagnostika pieliek datoru lai nolasītu kļūdas,pēctam iedod izdrukātas lapas vesalu kaudzi,kurās tāpat neko saprast nevar,Ja nevēlies lai tev sabojā mašīnu,un par to vēl nokāš naudu pēc pilnas programmas,tad nebrauc uz TUF.Personīgi es labāk mašīnu pārdodu nekā vēlreiz braucu uz TUF.

E