Trodeks - Remonts

Nodevu telefonu remontā 5 februārī. Līgumā rakstīts, ka remonts ilgst 15 darba dienas, bet ja detaļas jāpasūta no ražotāja, tad tas var sasniegt 21 darba dienu. Kopā esmu zvanījis viņiem 3 reizes. 1. Zvanīju kādas 3 nedēļas pēc nodošanas - Nekādu informāaciju tā arī man nesniedza. 2. Zvanīju ceturtajā nedēļā pēc nodošanas pateica, ka šonedēļ būšot. 3. Zvanu un prasu vai ir jau gatav un tie saka, ka nē vēl gatavs neesot, jo gaida detaļas. Manuprāt tas ir kautkas briesmīgs. Remonts vienkārši ir divos vārdos aprakstāms GALĪGS SŪDS. Kautkā negribas ticēt, ka no kādas ES valsts rezerves detaļas jāsūta 4 nedēļas. Man kautkā liekas ka viņi pūš baigās pīlītes.

Y YoYo 08.03.2013

Trodeks ir pilnīgs MĒSLS!!!
Biju tur 1 reizi ar to pilnīgi pietika!
Tas bija pirms kādiem gadiem 8iem. Bēda sekojoša - Siemens telefonam vienu dienu pazuda kontakts ar bateriju. Es kā apzinīgs telefona lietotājs dodos uz šo darbnīcu, lai novērstu problēmu!
Darbnīcā man bez skatīšanās paziņo - remonts 2 nedēļas! Es pretīm: Pat nepaskatoties???
Man atbild: Jā, un tad seko ūdens bla bla bla, kas tik tur nav jātestē utt utjp.
Es: tas nekam neder!
Rezultātā es devos uz Siemens darbnīcu/servisu, tai laikā Cēsu ielā!
Meistars bija laipns un piedāvājā uzreiz pārbaudīt kas varētu būt par vainu un tālāk jau kopīgi pieņemtu lēmumu par remonta termiņiem un izmaksām!
Rezultātā es pēc apmērām 6ām!!! minūtēm saņēmu atpakaļ savu telefonu darba kārtībā!!!
Vaina bija PIEPUTĒJUŠI BATERIJAS KONTAKTI!!!
Tik vienkārši un remonts izmaksāja 1Ls.
Pēc tam protams iebraucu Trodeksā un izteicu savas domas par viņu servisu un attieksmi uz ko man tā pieņēmēja protams nobolija tikai savas lielās acis!
Tāda ir mana pieredze ar Trodeks, līdz ar ko VAIRĀK es savu kāju neesmu spēris šai darbnīcā vai veikalā un pilnīgi noteikti zinu, ka NEKAD tai mēslā neiepirkšos un NEKO tur NEREMONTĒŠU!

Y YoYo 09.03.2013

To smīkņa:
Kā tu man esi piegriezies, mēģini te paspīdēt ar gudrību, bet nesanāk...
Tu pat nespēj tekstu saprast! Lasi pa burtiem, pēc tam vēlreiz pārlasi!
1) Es neko nekonstatēju, to izdarīja darbnīcā, es nelaboju TV vai veļas mašīnu, jo uzskatu, ka to ir jādara cilvēkiem, kas šo darbu dara ikdienā un pārzin!
2)Kurš tu te redzi, ka runa iet par veikalu???!
3)Pieņēmēja uzdevums ir pārbaudīt ierīci... un piefiksēt klienta sūdzības (tik vienkārši)!
Rezumē: TU vari droši nest savu telefonu uz Trodeks un gaidīt mēnešiem... man tak ir pilnīgi pajāt!
Es izstāstīju, kādā stilā tur strādā, kas manuprāt ir pilnīgi nepieņemami... viss!