www.sudzibas.lv TOPO Centras Atbaidoša apkalpošanas kultūra

Topo Centrs - Cēsīs - Atbaidoša apkalpošanas kultūra

Ja nevēlaties bojāt garastāvokli, neapmeklējiet Topo Centra veikalu Cēsīs. Apmeklētāju apkalpošanas kultūra ir vienkārši atbaidoša. Mana meita vēlējās pasūtīt mp3 atskaņotāja austiņas. Pie tam atskaņotājs bija pirks šajā veikalā un austiņas ātri sabojājās.

K kristapsgofts 12.01.2008

Nevajag uzvesties kā pasaules princesesei jo veikals nav vainīgs pie tā ka ražotājs nepiedāvā šādas lietas!!!

J Jay 02.03.2008

Nevajag pirkt Vido Mp3 pa 12Ls un cerēt ka kalpos gadiem, skopais maksā divreiz :))

I ix 02.03.2008

Piekrītu, topo centrs ir baigais krievu kantoris, kur pa lēto tirgo mēslus pārdevējiem nemaksā, tāpēc viņi arī izturas draņķīgi pret pircējiem, jāgaida pusstunda, ja gribi kautko uszināt, bet beigās izrādas, ka pārdevējs pats nezina neko.

3 gadi atpakaļ nopirku tur kompi, vēl šobrīd brīnos, kā tas mēsls vispār gāja, jo salikts bij no diezgan štruntīgām detaļām, peec 2 gadi burtiski izjuka, gan cietais, gan maatesplate glucii Ram arii nomainiiju, jo nevarēja saprast kas kompi kar augshaa, ja tas nebūtu bijis multimēdiju dators, kuram jārukā kā darbazirgam, neko neteiktu, bet pārdot tādu mēslu, kā darbazirgu, nu tas nebij zolīdi. Cena gan bij pa trešdaļu lētāka kā citos veikalos, bet ieliekot normālas detaļas tas pats vien sanāca, ja nemācētu pats nomainīt tad gan nāktos dārgi pārmaksāt...

I Imants 11.06.2008

:D