www.sudzibas.lv Top Shop Slikts serviss, krāpšana

Top Shop - Slikts serviss, krāpšana

12.03.2023 veicu internetveikalā pasūtījumu, kuru tūlīt apmaksāju. Nākošajā dienā e-pastā saņēmu ziņu, ka manis pasūtītā prece veikalā nav pieejama un nauda tiks atgriezta šīs nedēļas laikā. Tā kā pēc nedēļas naudu nesaņēmu, zvanīju uz klientu apkalpošanas centru. Darbiniece nelaipnā balsī atbildēja, ka likums nosaka, ka nauda jāatgriež 14 dienu laikā. Jautāju kāpēc tad tika solīts nedēļas laikā un kāpēc vispār tika iekasēta nauda, ja prece nav pieejama. Sekoja atbilde, vajagot lasīt ,ka tiek veikti uzlabojumi mājas lapai un nauda tiks atgriezta 14 dienu laika. Ļoti ceru, ka tā būs, jo jau iepriekš ir bijušas maznozīmīgākas situācijas, kad trūkst kāda prece un naudu nevarot atgriezt, tikai dāvanu karti piešķirt. Tad piekritu, jo summa bija maza. pilnībā neapmierina tāda attieksme pret klientu, kas sāk izskatīties pēc krāpšanas. Nevēlos sniegt veikalam bezprocenta aizdevumus un vēlos brīdināt būt uzmanīgiem citiem pircējiem.

28.03.2023