www.sudzibas.lv Tet Slikts serviss

Tet - Slikts serviss

Ļoti slikta attieksme,pasūtīju preci TET e-veikala.bij noteikts datums kad tiks izsūtīts.sagaidiju noteikto datumu zvanu uz TET e-veikalu.Kur man atbild ka sakarā ar situāciju valstī,sūtījums var kavēties. Paiet vel pāris dienas zvanu atkal.soreiz atbild ka viena prece neesot uz vietas,bet rīt būšot ,lai zvanu rīt vakarā. Nākošā dienā,zvanu uz ko man atbild ka prece esot tikai ražošanas noliktavā...palieku dusmīga..saku,ka gribu atgriezt naudu ,atceļ pasūtījumu ,pieņem iesniegumu par naudas atgriešanu,atnāk e-pasta vēstule,ka iesniegums nodots grāmatvedei un jāgaida 10 dienas.ok paiet 10 dienas naudas konta nav.zvanu lai noskaidrotu,izrādās kolēģis neesot noformējis visu līdz galam...dzirdu jau atvainošanos par kolēģiem 4. reiz.Naudas konta vēl joprojām nav.

06.12.2021

Atbilde no SIA Tet Pārstāvja atbilde 08.12.2021

Sveiki, diemžēl tiešām nevis valstī, bet visā pasaulē esošās situācijas dēļ joprojām var gadīties, ka prognozes netiek piepildītas un preču piegāde kavējas. Atvainojamies, ka tā noticis. Ja situācija joprojām nav atrisināta, gaidīsim privātajā vēstulē sociālajā tīklā Facebook vai Twitter jūsu klienta numuru, palīdzēsim.

I