www.sudzibas.lv Tet Paklpojums neatbilst līguma rakstītajam

Lattelecom - Paklpojums neatbilst līguma rakstītajam

Gribetos zināt vai ir iespejams cīnīties ar to bezkaunnibu ka naudu prasa, bet pretī figa. Man ir Lattelecom 3in1, bet reaali nesaņemu ne internetu ne iTV. Varbuut var atteikties, bet man tikko noslēgts līgums, vai kā savādāk piespiest pildīt līguma noteikumus kurš arī sastādīts 1pusējas intreses aizstāvot, jo neparedz neķadas sankcijas pret Lattelecom. Cik noprotu ja sanemsu pat 1Kb tad būs jamaksa kā par pilnupakalpojumu. Te vajadzētu būt rindai vārdu krieviski!!!

J

E edgarss 02.01.2010

Nu tur jāzvana un tiklīdz kas nestrādā jāsauc viņu meistars. ar tām digitālām televīzijām un internetiem ir čakars mūžīgs

M muudzis 02.01.2010

Nu un ko tad tu gaidīji, kad parakstījies uz Lattelecom pakalpojumiem?? Pats ar viņiem biju sasējies uz 2 gadiem- problēmas ar tv attēlu nežēlīgas, mūžīga zvanīšanās meistariem, viss jau bija apnicis līdz pēdējam. Tagad TV neskatos, un labi, ka tā!!

L liliiga 04.01.2010

Jā, tiešām ar TV raidīšanu pienācīgā kvalitātē LATTELECOM pārāk nesaspringst. Rīgas centrā jau gadu kā mokamies. Klientu apkalp. ja uzzvana, tad saņemam ļoti "kvalificētu" padomu - IZRAUJIET ELEKTRĪBAS KONTAKTU. Pēdējā laikā vēl krutāk, kamēr sagaidi savienojumu ar operatoru, jau TV ekrānā redzi, ka viņi pārstartējuši sistēmu. Rēķini gan tiek sūtīti par pilnu maksu un nekādu pārrēķinu.
Šmaukļu kantoris, vairāk nekas.

! !!! 08.01.2010

Līgumā ir ierakstīti minimālie garantētie ātrumi, un tie nav 1kb (ja nemaldos, viņu pašu mājaslapā bija kaut kur izlikts). ja nesaņem garantēto, zvani un saki, lai labo. Tas arī viss. Dīvainā kārtā jau vairāk nekā 2 gadus esmu mājas komplekta lietotājs, un jā - tv dekoderis reizēm ir jānorestartē, bet cita veida sūdzību gan man nav. Starp citu, ļoti atkarīgs no telefona vadu kvalitātes. Anyway, gaidu optiku!

X xxx 15.04.2010

man kas liidziigs ar internetu... itkaa piesleegts skaitaas nets 10Mbit/s (internets 3), bet pagaidaam ne vairaak kaa 4.7Mbit/s (~570KB/s), kur vajadzeeja buut, ja pareizi saprotu, ne mazaak kaa 5Mbit/s... kaa man pateica vinju cilveeks - ''bet tas jau normaals aatrums...'' nedomaaju, jo maksaaju tachu par 10, nu labi, vismaz par 5 Mbit/s kaa minimums... liigumu arii taa diivaini kaveejas izsuutiit, jo gaidu jau meenesi... sagaidiishu to un meeginaashu veelreiz ar shiem runaat, jo, ja man vajadzeetu tikai 4 Mbit/s, buutu sleedzis tachu internets 1 vai 2... ko ieteiktu citiem - zvaniit un runaat par probleemaam (cilveeciigi, protams, nevis ar bl**, naf**, f*** utt, kaa tas sheit latvijaa dazhiem pienjemts, jo tad arii leitas labaak kaartojaas) aaa... un veel... paarliecinieties vai jums tieshaam ir tas par ko maksaajat, jo es, ja nezinaatu daudz maz par i-neta aatrumiem, taa arii buutu lietojis 1Mbit/s un maksaajis par 10 Mbit/s... protams, kameer nezvaniiju par shito lietu, vinjiem arii bija vienalga...
ceru manaa gadiijumaa shis viss nebuus no seerijas ''neverending story'', jo tachu negribas maksaat par to, kaa nav... veiksmi jums visiem ar shitaam lietaam un esiet cilveeciigi (ar visu to, ka taadi, rupji sakot, suudi latvijaa)