www.sudzibas.lv Terranova Krāpšana/slikts serviss

Terranova - Krāpšana/slikts serviss

Nepatīkama situācija Alfas Terranova veikalā ar cenām. Plaukti pilni ar dažādu krāsu šortiem-balti, melni, zili un visiem atlaides. Izvēlos apskatīties šortus, kuriem sākuma cena bija 15.99, blakus uzlīmēta jaunā uzlīme- skaidri uzdrukāts uz oranža ar melniem burtiem 9,99. Pie kases maksājot, uzrāda 12,99. Pārdevēja pati šokēta, sāk runāt ar blakus esošo kolēģi, kāpēc tā, ka nepareiza cena un pēc laika pievēršas man. Sāk skaidrot, ka šortu cena tomēr ir 12,99 un vai es pirkšot par šo cenu. Norādu,ka visam stendam tad ir nepareizi norādīta cenas, uz ko saņēmu atbildi, "Nu tūlīt pārspiedīsim īsto". Pārdevējām norādīju, ka teorētiski jāpārdod ir par norādīto cenu, jo tā ir viņu kļūda. Palika neapmierinātas, teica, ka atvainojas un skaisti iesita čeku. Šis ir pēdējais pirkums šajā tīkla veikalā, nelaipna attieksme un klientu krāpšana ar nepareizām cenu zīmēm.

F Foxxy 31.05.2016

Man arī ir gadījies saskarties ar nepareizām cenām Terranova veikalā! Toreiz tikai TC Origo.

Vistīrākā krāpšana! Vajadzēja turpat uz vietas zvanīt Ekonomiskajai policijai, lai uzliek sodu par pircēju apkrāpšanu.